Finále JUTA GRASS poháru na Městském stadionu v Novém Bydžově, vítězem se stal dorost FK Náchod, druhé Vrchlabí

Datum akce: 30.11.-0001

Městský stadion Nový Bydžov hostí v sobotu 22.června finálový turnaj JUTAGRASS poháru staršího dorostu U-19. Dopolední semifinále i odpolední zápasy o konečné umístění se hrají 2x40 minut.

09,30 FK Náchod A - Olympia Hradec Králové 1995 2 : 1 (1:1)
semifinále
BRANKY: 39. Plšek, 63. Vaněček - 28. Ličman

11,15 FK Náchod 1995 - FC Vrchlabí 1 : 1 (1:0)
semifinále
BRANKY: 4. Říha - 73. Renner

střelba ze značky pokutového kopu 3:4

14,00 FK Náchod 1995 - Olympia Hradec Králové 1995 2 : 2 (0:1)
utkání o 3.místo
BRANKY: 18. a 28. Bureš - 70. Panenka, 73. Runkas
Utkání hrané v poměrně vysokém tempu. Olympia se dostala do vedení po přímočarých akcích, o které ovšem přišla v závěru utkání, kdy náchodští hráči dokázali dvoubrankové manko smazat po pěkných připravených akcích. Na penalty (5:3) byli štastnějším týmem hradečtí fotbalisté a odváží si bronzové medaile.

15,30 FK Náchod A - FC Vrchlabí 6 : 1 (2:0)
finále
BRANKY: 23. a 79. Moravec, 42. vlastní, 60. Vejprava, 69. Vaněček, 70. Plšek - 53. Klamfpl
Ve finálovém duelu dokázali vrchlabští hráči držet krok jen první poločas, ačkoliv náchodští byli lepším týmem od samého začátku a více drželi míč na svých kopačkách. Neustále aktivní, nápaditá a líbivá hra FK Náchod byla cílem k úspěchu. Nutno vyzdvihnout velmi kvalitní výkon domácího brankáře Minka, který byl obrovskou oporou FC Vrchlabí.

Ceny pro nejlepší týmy předávali předseda KFS Václav Andrejs a manažer obchodu a.s. JUTA pro Českou a Slovenskou republiku Michal Jón.

Hlavním partnerem akce byla akciová společnost JUTA Dvůr Králové.

Vytvořeno: 22.6.2013