Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Komuniké číslo 5 ze zasedání VV Královéhradeckého KFS ze dne 20. května 2024


Datum akce: 20.5.2024

Přítomni: Václav Andrejs, Vladan Haleš, Ondřej Frejvald, Jiří Lebedinský, Ondřej Machačka, Jiří Štěpař, Martin Zbořil

Omluven: Milan Vik, Karel Havlíček, Roman Havel

Sekretariát: Ladislav Brož   

Hosté: Michaela Zimová

Jednání zahájil předseda VV KFS Václav Andrejs, který přivítal všechny přítomné.  


VV KFS schvaluje:

1) Odložení konání dalšího Galavečera krajského fotbalu až na rok 2026 z důvodu kolize termínů.

2) Výjimku pro SK Jičín, VV povoluje výjimku proti RS pro hru na UMT, po celou dobu rekonstrukce hlavní hrací travnaté plochy za podmínek, které budou vyspecifikovány.

 
VV KFS bere na vědomí:

1)Došlá pošta:

- Pozvánka na Roadshow NSA, která se uskuteční 4. června 2024 v Hradci Králové

- Zpráva sekretariátu FAČR č. 4

- Pracovní setkání sekretářů KFS a OFS, které se uskutečnilo 13. května 2024 v Praze na Strahově

- Valná hromada ČUS se uskuteční 12. června 2024 + využití nabídky příspěvku ve výši 5.000,-- Kč

- Setkání České komory před VH FAČR, které se uskuteční 23. května 2024 v Praze

- Svátek fotbalu Mc Donald´s Cup, který se uskuteční ve dnech 3. – 4. června 2024 v Hradci Králové

2) Informaci o přípravě finálového utkání Regions Cupu, které se uskuteční 12. června 2024 v Nasavrkách od 17 hodin, soupeřem výběru Královéhradeckého KFS bude výběr KFS Vysočina.

3) Informaci o utkání KP mužů Spartak Police nad Metují – FK Náchod A. Toto utkání bude vysíláno přímým přenosem na ČT 4, v neděli 2. června 2024, se začátkem v 13,45 hodin.

4) Informaci o přípravě projektu „Hrajeme spolu pro budoucnost.“ Projekt na podporu krajských středisek mládeže ve výši 1.000.000,-- Kč.

5) Informaci o zařazení klubů Královéhradeckého KFS do 2. koše podpory mládeže FAČR. Zařazené kluby Královéhradeckého KFS: TJ Sokol Třebeš, FC Vrchlabí, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, FK Jaroměř. 

6) Informaci o jednání Karla Havlíčka, týkající se případného „rozjetí“ soutěže Walking football v Královéhradeckém kraji.

7) Informaci o přípravě vybavení klubů KP mužů novou snímací technikou.

8) Ekonomická situace KFS:  

- průběžné výsledky KFS k 20.květnu 2024

- stav pohledávek k 20. květnu 2024 – stále dosud neuhrazena faktura od FK Náchod za vzdělávání trenérů, ostatní pohledávky ve splatnosti

- KFS nemá závazky po splatnosti, veškeré platby hradí v termínech 

- finanční cash flow KFS za období 1. ledna – 20. května 2024 

- stav partnerů KFS - plnění z uzavřených smluv proběhlo, příprava smluv se stávajícími i novými partnery na SR 2024/25

- ze strany KFS proběhl podpis schválených grantů Krajského úřadu (KÚ) Královéhradeckého kraje na rok 2024, čekáme na podpis ze strany KÚ a plnění

- informace FAČR o dotaci - následně pozastaveno a řešen přepočet zápasů a dotací

- finalizace rozpočtu KFS po finálním sdělení dotace FAČR .

9) Informace o činnosti Nadačního fondu:

- ze strany KÚ proplacena dotace na podporu mládežnických trenérů 2024.

 10) Informaci o činnosti Fotbalu v kraji, ekonomické výstupy předložila Michaela Zimová. Zaměření obsahové části časopisu – nutná úprava.

11) Uzavření Galavečera 2024, rozhodnutí o uspořádání Galavečera 2026.  

12) Informaci o činnosti KFŽ:

- informaci o činnosti KFŽ

- informace o přípravě výběru dívek WU 11 pro utkání v rámci finále Mc Donald´s Cupu v Hradci Králové.

- informaci o průběhu mezinárodního turnaje WU 16

13) STK:

- informaci o průběhu jarní části soutěží, zatím bez vážnějších problémů

- informaci o přípravě finále Poháru hejtmana, které se uskuteční ve středu 5. června 2024 ve Velichovkách, se začátkem v 18,00 hodin

- informaci o přípravě Rozpisu soutěží KFS 2024/2025. Pracovní verze RS byla rozeslána, zatím přišly připomínky od předsedy TMK Michala Blažeje.

- byla rozeslána přihláška do soutěží pro ročník 2024/2025

14) DK:

- informaci o činnosti DK a projednávaných případech.

15) TMK:

- informaci o činnosti TMK

- aktuální počet přihlášených do programu Podpory z NF trenérů mládeže 299. 102 trenéři má již k dnešnímu dni splněn počet kreditů pro výplatu příspěvku. V rámci tohoto projektu proběhlo 17 akcí.

- proběhly přijímací zkoušky na licenci UEFA A. Přihlášeno 8 trenérů, 2 trenéři se přijímacích zkoušek nezúčastnili, výsledky se z dnešní informace ÚTV FAČR dosud vyhodnocují.

16) KM:

- informaci o činnosti KM KFS

- informaci o průběhu schůzky předsedů OFS, kde byly stanoveny podmínky, za jakých se budou hrát přebory výběrů OFS U 9 – U 17.

- informaci o průběhu Meziokresní soutěže výběrů kategorie U 15, U 17

- informaci o přípravě LODM, která se uskuteční v termínu 23. – 28. června 2024 v Českých Budějovicích a okolí

- informaci o průběhu schůzky se zástupci jednotlivých OFS, kde se projednávala podoba soutěží výběrů OFS U 9 – U 17 pro další období

- informaci o průběhu turnaje Memoriál Josefa Šurala, mladšího dorostu U 17, který se uskutečnil dne 30.4.2024 v areálu Slavie Hradec Králové za účastí výběrů Královéhradeckého, Libereckého a Pardubického KFS. Vítězem se stal výběr Pardubického KFS.

17) KRD:

- informaci o činnosti KRD

18) ORK:

- informaci o činnosti ORK

 
Další zasedání: 11.června 2024   

Vytvořeno: 23.5.2024
Ladislav Brož


Web fotbal v kraji
Sociální sítě
Kalendář akcí<
« 12 / 2025 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace