PŘEHLED OSMIFINALISTŮ DATALIFE POHÁRU U-15 (termín osmifinále stanoví STK KFS vzhledem k přeložení prvních jarních kol na 8. května 2013)
Vítězové skupin
FC Vrchlabí A, Dvůr Králové, Kostelec n.O./Častolovice, Sokol Třebeš, Slovan Broumov, SK Solnice, FK Chlumec/Převýšov, Nové Město n.M., Vamberk/Doudleby, Jiskra Jaroměř
Postupující týmy ze 2.míst
Tatran Hostinné, SK Týniště n.O., Olympia Hradec Králové B (1999 a mladší), Spartak Rychnov n.K., Slavoj Skřivany, Trutnov/Mladé Buky
VÝSLEDKY A ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN ZIMNÍ ČÁSTI DATALIFE POHÁRU U-15
SKUPINA A
Účastníci: Vrchlabí A, Nová Paka/Stará Paka, Hostinné
Pořadatel 1.FK Nová Paka (hřiště UMT Nová Paka)
NE 03.3.13 10,00 Vrchlabí A - Hostinné 4:1 (0:0)
rozhodčí Vitvar
Branky: Tomčík 3, Jon - Pištora
NE 10.3.13 10,00 Nová Paka/Stará Paka - Hostinné 4:6 (1:3)
rozhodčí Janota
Branky: Krupka 2, Urban, Havlín - Pištora 3, Hančovský 2, Leder
NE 17.3.13 10,00 Nová Paka/Stará Paka - Vrchlabí A 0:8 (0:8)
rozhodčí Erlebach
Branky: Tomčík 3, Hančovský 2, Balog, Parasič, vlastní
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. FC Vrchlabí A |
2 |
2 |
0 |
0 |
12:01 |
06 |
2. Tatran Hostinné |
2 |
1 |
0 |
1 |
07:08 |
03 |
3. Nová Paka/Stará Paka |
2 |
0 |
0 |
2 |
04:14 |
00 |
SKUPINA B
Účastníci: Vrchlabí B, Dvůr Králové, Rudník
Pořadatel 1.FK Nová Paka (hřiště UMT Nová Paka)
NE 03.3.13 10,00 Vrchlabí B - Rudník 1:1 (1:1)
rozhodčí Vitvar
Branky: Pakostová - Parasič
NE 10.3.13 11,30 Dvůr Králové - Rudník 3:0 kontumačně
Utkání se nehrálo po vzájemné dohodě z důvodu velké marodky hráčů Rudníku.
NE 17.3.13 11,30 Vrchlabí B - Dvůr Králové 1:3 (0:1)
rozhodčí Erlebach
Branky: Blažej - Prokop 2, Dufek
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Dvůr Králové |
2 |
2 |
0 |
0 |
06:01 |
06 |
2. FC Vrchlabí B |
2 |
0 |
1 |
1 |
02:04 |
01 |
3. AVON Rudník |
2 |
0 |
1 |
1 |
01:04 |
01 |
SKUPINA C
Účastníci: Kostelec/Častolovice, Týniště n.O., České Meziříčí
Pořadatel Sokol Černíkovice (hřiště UMT Černíkovice)
NE 24.2.13 9,45 České Meziříčí - Týniště n.O. 0:3, kontumačně
rozhodčí Kos
Družstvo Českého Meziříčí se k utkání bez omluvy nedostavilo.
NE 03.3.13 9,45 České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 0:3, kontumačně
rozhodčí Horský
Družstvo Českého Meziříčí utkání avizovaně nesehrálo.
NE 10.3.13 9,45 SK Týniště n.O. - Kostelec/Častolovice 2:3 (?:?)
rozhodčí Mucha
BRANKY:Repš,Bartoš-Novotný 3
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Kostelec/Častolovice |
2 |
2 |
0 |
0 |
06:02 |
06 |
2. SK Týniště n.O. |
2 |
1 |
0 |
1 |
05:03 |
03 |
3. České Meziříčí |
2 |
0 |
0 |
2 |
00:06 |
00 |
SKUPINA D
Účastníci: Sokol Třebeš, RMSK Cidlina U-14, Olympia HK B
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)
NE 03.3.13 9,30 RMSK Cidlina U-14-Olympia HK B 3:4 (3:2)
rozhodčí Kubišta
Branky: Mokošín 2, Stránský - Klapka 2, Drtílek 2
NE 10.3.13 9,30 RMSK Cidlina U-14-Sokol Třebeš 1:3 (1:2)
rozhodčí Jiříček
Branky: Mokošín - Fronta, Ridl, Rychtecký
NE 10.3.13 9,30 Olympia HK B-Sokol Třebeš 2:5 (2:4)
rozhodčí Vlachý
Branky: Kenba, Klapka - Lauda, Štěpán, Zaal, Vilava, vlastní
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Sokol Třebeš |
2 |
2 |
0 |
0 |
08:03 |
06 |
2. FC Olympia Hradec Králové B |
2 |
1 |
0 |
1 |
06:08 |
03 |
3. RMSK Cidlina U-14 |
2 |
0 |
0 |
2 |
04:07 |
00 |
SKUPINA E
Účastníci: Slovan Broumov, Hronov/Police, Meziměstí/Teplice
Pořadatel FK Náchod (hřiště UMT Náchod)
NE 24.2.13 16,00 Hronov/Police-Meziměstí/Teplice 3:0
kontumační výhra Hronova/Police.
NE 03.3.13 15,00 Slovan Broumov-Meziměstí/Teplice 3:0
kontumační výhra Slovanu Broumov.
NE 17.3.13 14,00 Slovan Broumov-Hronov/Police 5:0 (1:0)
rozhodčí OFS Náchod
BRANKY: Nemeš 2, Světlík, Janda, Řeháček
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Slovan Broumov |
2 |
2 |
0 |
0 |
08:00 |
06 |
2. Hronov/Police |
2 |
1 |
0 |
1 |
03:05 |
03 |
3. Meziměstí/Teplice |
2 |
0 |
0 |
2 |
00:06 |
00 |
SKUPINA F
Účastníci: Rychnov n.K., Třebechovice, Solnice
Pořadatel FC Spartak Rychnov n.K. (hřiště UMT Rychnov n.K.)
SO 23.2.13 10,00 Třebechovice-Solnice 0:2 (0:2)
rozhodčí Bednář mladší
BRANKY: Vondráček, Nosek
SO 02.3.13 10,00 Rychnov n.K.-Solnice 0:3 (0:2)
rozhodčí Stieber
BRANKY: Vondráček 2, Jarkovský
SO 09.3.13 10,00 Rychnov n.K. - Třebechovice 3:0 (1:0)
rozhodčí OFS RK
BRANKY: Stach 2, Drašnar
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. SK Solnice |
2 |
2 |
0 |
0 |
05:00 |
06 |
2. FC Spartak Rychnov n.K. |
2 |
1 |
0 |
1 |
03:03 |
03 |
3. SK Třebechovice p.O. |
2 |
0 |
0 |
2 |
00:05 |
00 |
SKUPINA G
Účastníci: Chlumec/Převýšov, Skřivany, Hořice
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)
NE 03.3.13 11,00 Chlumec/Převýšov - Skřivany 3:2 (0:1)
rozhodčí Kubišta
Branky: Šafránek 2, Petrovický - Kaliáš, Vávra
NE 10.3.13 11,00 Chlumec/Převýšov - Hořice 4:0 (2:0)
rozhodčí Jiříček
Branky: Švorc 2, P.Bohatý, Houdek
NE 17.3.13 11,00 Skřivany - Hořice 4:2 (2:2)
rozhodčí Vlachý
Branky: Kaliáš 3, Dome - Šlambera, Molnár
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. FK Chlumec/Převýšov |
2 |
2 |
0 |
0 |
07:02 |
06 |
2. Slavoj Skřivany |
2 |
1 |
0 |
1 |
06:05 |
03 |
3. Jiskra Hořice |
2 |
0 |
0 |
2 |
02:08 |
00 |
SKUPINA H
Účastníci: Nové Město, RSCM Rozkoš/Babí, Slavia HK
Pořadatel MFK Nové Město n.M. (hřiště UMT Nové Město n.M.)
NE 17.2.13 10,00 MFK Nové Město-Slavia HK 3:0 (2:0)
rozhodčí Nožka
Branky: Práza 2, Mádr
NE 24.2.13 10,00 RCSM Rozkoš/Babí-MFK Nové Město 3:5 (1:2)
rozhodčí Nožka
Branky: Resler, Bílý, Hron - Práza 2, Matishynets 2, Lelek
NE 24.2.13 10,00 RCSM Rozkoš/Babí-Slavia Hradec Kr. 2:3 (2:1)
rozhodčí Petr Vítek
Branky: Šafránek, Franěk - Hrůša, Líbal, Pohořálek
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. MFK Nové Město n.M. |
2 |
2 |
0 |
0 |
08:03 |
06 |
2. FC Slavia Hradec/Nový Hradec |
2 |
1 |
0 |
1 |
03:05 |
03 |
3. RSCM Rozkoš Česká Skalice |
2 |
0 |
0 |
2 |
05:08 |
00 |
SKUPINA I
Účastníci: Olympia HK A, Dobruška, Vamberk/Doudleby
Pořadatel FC Spartak Rychnov n.K. (hřiště UMT Rychnov n.K.)
NE 24.2.13 12,00 Olympia Hradec Kr. A-TJ Dobruška 3:1 (2:0)
rozhodčí Bednář starší
Branky: Klapka, Morávek, Zeman - Brožek
NE 03.3.13 12,00 Vamberk/Doudleby-TJ Dobruška 3:0 (0:0)
rozhodčí Filip
Branky: Látr 2, Hostinský
NE 10.3.13 12,00 Vamberk/Doudleby-Olympia HK A 6:0 (0:0)
rozhodčí Jehlička
Branky: Látr 2, Luňáček 2, Mazura, Halamka
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Vamberk/Doudleby |
2 |
2 |
0 |
0 |
09:00 |
06 |
2. FC Olympia HK "A" |
2 |
1 |
0 |
1 |
03:07 |
03 |
3. TJ Dobruška |
2 |
0 |
0 |
2 |
01:06 |
00 |
SKUPINA J
Účastníci: Trutnov/Mladé Buky, Jaroměř, Červený Kostelec
Pořadatel MFK Trutnov (hřiště UMT Trutnov)
SO 2.3 10,00 Trutnov/Mladé Buky-Červený Kostelec 5:0 (2:0)
rozhodčí Doubic
Branky: Kalhous 2, Herout, Plšek, Štěpánek
SO 9.3 09,00 Jaroměř-Červený Kostelec 3:2 (2:0)
rozhodčí OFS Trutnov
Branky: Jánský 2, Častvaj - Kubeček, Dostál
NE 17.3 09,00 Trutnov/Mladé Buky-Jaroměř 1:5 (0:2)
rozhodčí Trejbal
Branky: Kalhous - Bano 4, Bělka
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Jiskra Jaroměř |
2 |
2 |
0 |
0 |
08:03 |
06 |
2. Trutnov/Mladé Buky |
2 |
1 |
0 |
1 |
06:05 |
03 |
3. Červený Kostelec |
2 |
0 |
0 |
2 |
02:08 |
00 |