MKS 2022/2023 Královéhradecký KFS U 14, U 13 – KFS Vysočina U 14, U 13

Datum akce: 4.10.2022

Královéhradecký KFS U14 –KFS Vysočina U14 3 : 1 (2 : 0)

Branky:

5´Cvejn, 33´Bartoš, 65´ Lehký

Sestava výběru Královéhradeckého KFS:

Kadlec, (41´Šustr) - Baťka (41´Cerman), Gajda (60´Moravec), Dvořáček (70´Baťka), Moravec (60´Gajda) -Bartoš (60´Okrouhlický), Wenke (60´Zadrobílek), Okrouhlický (41´Chrástka) - Baše (41´Lehký), Zadrobílek (41´Poner), Cvejn (60´Baše)

Hodnocení (Vlastimil Frýdek, Pavel Matějka – trenéři):

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme zejména na levé straně přehrávali, z čehož pramenily obě dvě úvodní branky. První vstřelil aktivní Cvejn a na druhou velmi dobrým centrem nahrál Zadrobílkovi, který byl sám před brankářem a nemýlil se.  Ve druhém poločase jsme udělali hned několik změn, během druhého poločasu jsme vystřídali celou sestavu, a to z důvodu, že jsme chtěli dát všem hráčům stejný prostor. Tyto velké změny měly na naší hru negativní účinek a zhruba po 20 minutách druhého poločasu se naše hra vytratila. Naši hráči kupili jednu nepřesnost za druhou. I přesto na 3:0 zvyšoval po samostatné akci Lehký. Soupeř v závěru již pouze korigoval z přímého kopu na konečných 3:1.

Hodnocení hry: v zápase bylo vidět několik velmi dobrých pasáží, kdy jsme dokázali udržet míč na svých kopačkách a velmi dobře jsme kombinovali. Toto bychom chtěli vidět ještě častěji. Naopak v příštích zápasech se musíme vyvarovat lehkých ztrát, kterých bylo v zápase hodně. Všichni hráči si zaslouží pochvalu.

Královéhradecký KFS U13 – KFS Vysočina U13   8 : 10 (2:6)

Branky:

Říha 2, Knopp 2, Skalický, Školník, Vlach, vlastní

Sestava:

Tejchman, Beneš – Bruna, Kyncl, Žáček, Martin, Hochmann, Skalický, Vlášek, Novák, Knopp, Škoda, Macák, Školník, Říha, Semerák, Šturm, Vlach

Hodnocení (Jaroslav Matějka, Jiří Říha – trenéři

V úterý 4.10.2022 se na skvěle připraveném trávníku na Slavii HK utkal nově se tvořící tým výběru KFS HK v kategorii U13 proti stejně starým borcům z kraje Vysočina. Pro nás se, na rozdíl od soupeře, jednalo o první ostré utkání a první půlhodinu to bylo ve hře naprosto evidentní. Každou naši individuální chybu soupeř nemilosrdně trestal, a přestože jsme se posledních 15 minut dokázali zvednout a soupeři se herně vyrovnat, skončil první poločas zcela zaslouženě 2:6.
Do druhé půle jsme vstoupili výrazně lépe. Zlepšený pohyb, komunikace a chuť s výsledkem ještě něco udělat vedli až ke srovnání skóre na 7:7. V tom čase náš tým na hřišti dominoval – dík vysokému presinku a důslednému dostupování k protihráčům jsme vysočinské vůbec nepustili do hry. Přestože jsme si vypracovali i množství dalších příležitostí ke skórování, byl to opět soupeř, který převážil misky vah třemi góly na svou stranu. Pro nás množství informací k další práci, pro kluky většinou první zkušenost s hrou 8+1 od vápna k vápnu. Nezbývá, než soupeři pogratulovat a připravit se na další kolo MKS, které se koná 19.10. ve Velkých Pavlovicích, kde naši hráči změří síly s výběrem Jihomoravského KFS.

Vytvořeno: 7.10.2022