MKS 2021/2022 Královéhradecký KFS - KFS Vysočina

Datum akce: 14.9.2021

V areálu FC Slavia Hradec Králové v Orlické kotlině nastoupili naši hráči kategorie U14, resp. U13 k prvnímu utkání nového ročníku Mezikrajské soutěže. Oba naše výběry sehrály vyrovnané zápasy s vítězným koncem.

Královéhradecký KFS U 14 - KFS Vysočina U 14    2:1 (0:1)

střelci branek výběru Královéhradeckého KFS: 58. minuta Thiele, 77. minuta Dvořák

Sestava:
Pražák Dominik (41. Školník) - Syrovátka (41. Kočnar), Thiele (41. Pražák Tadeáš), Tománek (41. Flégl), Zápotočný (41. Syrovátka) - Čermák (41. Vaněk), Peterko             (65. Tománek), Podhajský (41. Thiele), Svatoš - Vobořil (41. Dvořák), Březský
(41. Novotný)

hodnocení trenérů: Ladislav Brož, Martin Novotný
Soupeř se představil ve velmi dobrém světle, disponoval hráčí vyšších postav, kteří byli rychlejší a důraznější než hráči naši. Hosté si od první minuty vynutili tlak a územní převahu, kterou korunovali ve 2. minutě, kdy se dostali do vedení 0 : 1. Celý první poločas jsme tahali za kratší konec, nicméně jsme si dokázali vypracovat 2 slušné šance, bohužel bez gólového efektu.
Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnami v sestavě, pozměnili jsme rozestavení jednotlivých postů a začali jsme přebírat iniciativu. Zlepšení bylo korunováno v 58. minutě , kdy do prázdné branky skóroval Thiele po výborné přihrávce neúnavného Syrovátky. Soupeř se snažil překlopit vítězství na svoji stranu, ale naši hráči v obranné fázi pracovali výborně. O výsledku utkání rozhodl nejmenší hráč na hřišti Dvořák, který chladnokrevně zužitkoval přihrávku Tománka.
Výkon a výsledek našich hráčů může být nejlepší pozvánkou na 2. kolo Mezikrajské soutěže, které se uskuteční v úterý 12.10.2021 na stejném hřišti. Naším soupeřem budou výběry Jihomoravského KFS.

Královéhradecký KFS U13 - KFS Vysočina U13    6:5  (2:3)
B: Reil 3, Šmejda, Barák, Chráska

Sestava:
Kadlec (31.Šustr, 61. Hubálek) - Lámus, Bartoš, Dvořák, Kloutvor, Jirouch, Šmejda, Vlášek, Barák, Okrouhlický, Reil, Růžička, Matějů, Moravec, Pospíšil, Chráska, Hejzlar

Hráno 2x45 minut při opakovaném střídání.

Hosté se představili ve velmi dobrém světle a celý první poločas byli lepším týmem. Naši hráči si museli zvyknout především na nový formát 8+1, ve kterém se utkání v této kategorii v rámci MKS hrají. Postupně náš výběr hru i skóre vyrovnal a v závěrečných 15 -ti minutách strhnul vítězství na svou stranu.

Vytvořeno: 14.9.2021