Mezikrajská soutěž výběrů U13 a U14

Datum akce: 8.10.2019

V úterý 8.10.2019 nastoupily výběry Královéhradeckého KFS U13 a U14 v Rosicích proti výběrům Jihomoravského KFS. Domácí patří  v těchto věkových kategoriích každý rok k nejlepším týmům, což ve vzájemném duelu potvrdili.

U13

Jihomoravský KFS - Královéhradecký KFS   13:2 (8:0)
B: Rychtář, Červinka

Sestava:
A tým - Vlček J. - Zimmermann, Chýlek, Hradecký, Lácha, Pěnkava, Pašek, Rychtář, Červinka, Horák

B tým - Klusáček - Veselý, Fanta, Nývlt, Čistecký, Drbohlav, Široký, Urban, Urban, Dostál

Utkání rozhodla především produktivita domácího výběru. Zejména B tým sehrál dva zcela vyrovnané poločasy, ale vstřelit branku naši hráči nedokázali ani z nejvyloženějších příležitostí včetně pokutového kopu.

U14

Jihomoravský KFS - Královéhradecký KFS   5:2 (2:0)
B: Hovorka, Binar

Sestava 1. poločas:
Heerkens- Karmín, Karel, Halama, Metlický - Kulič (20. Rejman), Rejman (20. Kulič), Binar, Rada - Firbacher, Reil
Sestava 2. poločas:
Heerkenns (60. Okrouhlický) - Metlický, Karel, Halama, Machala - Nydrle, Binar, Kulič (60. Firbacher), Hovorka - Kuřátko, Reil

V utkání s velice kvalitním soupeřem, jsme doslova prospali úvodní dvacetiminutovku a domácí se dostali zaslouženě do dvoubrankového vedení. My jsme se postupně dostávali do hry, ve 30. a 32. minutě měl dvě tutovky Reil, ale bez gólového efektu.
Do druhého poločasu nastoupili další hráči, z hráčů spadl zbytečný respekt, měli jsme více ze hry, dostali se do třech šancí, ale branku jsme nevstřelili. Naopak domácí lacino skórovali potřetí. I za tohoto nepříznivého stavu jsme nesložili zbraně a nejprve v 57. minutě Hovorka ukázkovým lobem snížil na 1 : 3 a v 68. minutě se blýskl krásnou střelou Binar a snížil na 2 : 3. Měli jsme i další šance, které jsme však neproměnili a po zásluze přišel trest v podobě dvou branek domácích.Fyzicky vyspělejší domácí zvítězili zaslouženě, naši hráči zaslouží pochvalu za to, že i za nepříznvého stavu bojovali o co nejlepší výsledek do poslední minuty.

Vytvořeno: 8.10.2019