Finále JUTAGRASS Poháru staršího dorostu U 19 - výsledky

Finále JUTAGRASS Poháru staršího dorostu U 19
V Ý S L E D K Y

FK Jaroměř – FK Kostelec n. O./AFK Častolovice

Výsledek: 5 : 2, poločas: 3 : 1

Střelci: Orct, Čekal, Vach, Hykš, Musil – Kytlík, Cvejn

Jaroměř měla výborný vstup do utkání a již ve 2. minutě zaslouženě vedla 2 : 0. Hostům           se sice povedlo snížit, ale Jaroměř zaslouženě dovedla utkání do vítězného konce.

FK Chlumec n. C./TJ Nové Město – TJ Červený Kostelec/AFK Hronov

Výsledek: 7 : 2, poločas: 1 : 0

Střelci: Kříž 2x, Staněk 2x, Jánský, Hodač, Mrhal – Tipelt 2x

Od začátku utkání jasně dominoval Chlumec, který se však v prvním poločase předháněl v zahazování vyložených brankových příležitostí, proto skončil poločas pouze 1 : 0.                      I v druhém poločase Chlumec dominoval, Červený Kostelec bojoval, dokázal dvakrát vyrovnat,  ale Chlumec zaslouženě vysoko zvítězil.

utkání o 3. místo:

TJ Červený Kostelec/AFK Hronov – FK Kostelec n. O./AFK Častolovice

Výsledek: 2 : 1, poločas 2 : 1

Střelci: Mudroch 2x – Boháč

Utkání o 3. místo přineslo velkou bitvu, ve které byli nakonec úspěšnější červenokostelečtí,          i když dohrávali v deseti z důvodu zranění. Hosté doplatili na neproměňování vyložených brankových příležitostí.

FINÁLE:

FK Chlumec n. C./TJ Nové Město – FK Jaroměř

Výsledek: 1 : 0, poločas 0 : 0

Střelec: Staněk

Chlumec byl po celé utkání lepším týmem a zaslouženě se stal vítězem JUTAGRASS Poháru staršího dorostu U 19 pro rok 2019.

Finálový turnaj proběhl v pohodové atmosféře, v duchu fair play, i když se na hřišti několikrát jiskřilo. Souklubí FK Chlumec n. C./TJ Nové Město bylo v turnaji nejlepším týmem a zaslouženě zvítězilo.

Poděkování za organizaci patří pořadatelskému klubu MFK Trutnov a hlasateli Milanu Grohovi.

Turnaj rozhodovala trojice rozhodčích Roman Nývlt, Zbyněk Prinz a David Žerovnický. Celá  trojice zaslouží velkou úctu jednak za velice kvalitní rozhodování a přístup, jednak za to jak     celý turnaj (4 utkání 2 x 40 minut) zvládla po fyzické stránce.

Ceny předávali zástupce firmy JUTA pan Michal Jón a sekretář Královéhradeckého KFS Ladislav Brož.

Vytvořeno: 23.6.2019