Královéhradecký KFS v barvách Česka to dokázal a po bezbrankové remíze s Maďarskem postupuje na finálový turnaj Regions Cupu!!!

Čeští zástupci v Regions´ Cupu slaví postup na finálový turnaj. V přímém souboji dvou neporažených týmů o postup remizoval KFS Hradec Králové s maďarským West Region 0:0, což mu zaručilo výhru v kvalifikační skupině 7 a postup na finálový turnaj (Místo turnaje je zatím v jednání).

Svěřenci trenéra Dvořáka v předchozích dvou zápasech neinkasovali a pevná obrana se ukázala jako základní recept na postup i v rozhodujícím duelu proti Maďarsku.

První poločas byli lepším týmem hráči z Maďarska, když domácí tým podržel několikrát brankář Šťastný.

Druhý poločas domácí pozorně bránili a paradoxně po vyloučení Podolníka a hře v 10ti byli nebezpečnější. Postupovou remízu pak v hektickém konci ubránili a mohli se radovat z postupu do finále této prestižní akce!

Česko (KFS Hradec Králové) – Maďarsko (West Region) 0:0

Sestava KFS Hradec Králové: Šťastný – Tobiáš, Kovář, Holub (C), Turner - Moravec, Tauchman (70. Holec), Podolník, Brejcha (87. Hlava), Zezula – Kejzlar (90+6. Holubec).

Trenér: Miloš Dvořák.
ŽK: 36. Turner, 38. Podolník, 60. Tobiáš, 79. Kejzlar, 90+4. Šťastný – 33. Horváth, 54. Vojnisek, 60. Kiss, 75. Vörös.
ČK: 65. Podolník – 87. Honyák.