Pohár starších žáků U15

Finále Poháru starších žáků se uskutečnilo v sobotu 17.6.2017 v Miletíně. Družstvo SK Jičín/ FKM Javorka potvrdilo roli velkého favorita a s přehledem získalo zlaté medaile.

1. semifinále

SK Jičín/FKM Javorka  - SK Týniště n.O.  5:0 (3:0)

B: 2x Holer, 2x Halász, Fejfar

V prvním semifinále již ve třetí minutě Lukáš Holer po přesné kombinaci vsítil první branku Jičína. Poté měl Jičín další šance, herní převahu, ale ze dvou rychlých protiútoků mohlo Týniště trestat. A když i ze třetí šance trefilo pouze tyčku, Jičín nekompromisně trestal a dvěma goly do půlky rozhodl o osudu utkání. Když přidal v deváté minutě poločasu čtvrtou branku, mohl už se pomalu soustředit na finále. Konečné skore na 5:0 upravil asi nejlepší hráč utkání Michal Halász.

2. semifinále

FC Nový Hradec - Vamberk/Doudleby    8:1 (4:0)

Branky: 6x  Brychta, Mejzlík, Andrýs - Panocha

Ve druhém semifinále se po vyrovnaném začátku, dostávali více do hry Hradečtí a jejich tlak vyústil penaltou, kterou  Vojtěch Brychta bezpečně proměnil a začal si svoji střelnici. Během dalších pěti minut zkompletoval svůj hattrick.  Když po dvou minutách přidal branku po krásné akci  i Vojtěch Mejzlík,  bylo o vítězi rozhodnuto. Ve druhé půli přidal Brychta ještě dvě branky. Za hosty korigoval z penlaty Jiří Panocha, konečné slovo však měli opět Hradečtí, branky přidali z penalty Benjamín Andrýs a konečné slovo si vzal nejepší hráč zápasu, Vojtěch Brychta a upravil na konečných 8:1.

o 3. místo:

SK Týniště n.Orl. - Vamberk/Doudleby  3:0 (1:0)

B: Šotola Matěj, Marha, Beneš

V zápase o třetí místo mezi poraženými celky tedy Týništěm a Vamberkem, se dlouho bojovalo o střed hřiště, nakonec Týniště využilo své šance a mohlo se radovat z bronzových medailí.

Finále:

SK Jičín/FKM  Javorka – FC Nový HK  7:0 (4:0)

B: 2x Čeřovský, 2x Halázs, 2x Ouředníček, Zítka

Ve finále se střetla mužstva  Jičína/Javorky a FC Nový Hradec . Celé utkání bylo jasně v režii Jičínských, kteří nedali soupeři šanci a deklasovali ho výsledkem 7:0.

Vytvořeno: 18.6.2017