Finále Poháru mladšího dorostu U 17

Ve středu 15.6.2016 se uskutečnilo v Jaroměři v Růžové ulici od 10:00 finále Krajského poháru dorostu (U17). Hrálo se na perfektně připraveném trávníku a turnaj probíhal velmi hladce. Jedinou kaňkou tohoto turnaje bylo počasí, neboť od jeho poloviny začalo pršet.

První semifinále proti sobě svedlo týmy Červeného Kostelce a Jičína. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale ve druhém byl již jednoznačně lepší tým z města pohádky a vyhrál vysoko 6:1.

Ve druhém semifinále se utkaly týmy Nového Města a FC Olympie. Vyrovnaný zápas skončil v normální hrací době remízou 1:1 a na pokutové kopy byla nakonec šťastnější Olympie.

Zápas o 3. Místo mezi Červeným Kostelcem a Novým Městem byl rovněž velmi vyrovnaný a větší štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hráčů Červeného Kostelce, kteří zvítězili 2:1.

Finále mezi týmy FC Olympia a SK Jičín přineslo hodně dramatický průběh, kdy se do vedení dostali hráči hradeckého klubu. Jičín však nesložil zbraně a dvěma góly skóre otočil. V poslední minutě přišla červená karta pro hráče Jičína a penalta pro Olympii. Tu však hráč Olympie neproměnil a utkání tak skončilo těsným vítězstvím týmu SK Jičín, který se tak stal celkovým vítězem letošního ročníku poháru U-17.

Ceny všem účastníkům předával PTM KFS KHK pan Karel Havlíček a sekretář domácího oddílu pan     Jiří Červenka.

Vytvořeno: 16.6.2016