Dvě vítězství ve 4.kole Mezikrajské soutěže v kategoriích U13 a U14 na domácí půdě.

V úterý 3.11.2015 sehrály výběry Královéhradeckého KFS v kategoriích U13 a U14 čtvrté kolo Mezikrajské soutěže ročníku 2015/16.

Za krásného slunečného dne jim byly v areálu FC Slávie Hradec Králové soupeřem výběry Zlínského KFS.

V mladší kategorii se našim borcům velice dařilo a součtem obou utkání  výběr Královéhradeckého KFS vyhrál vysokým rozdílem 25:4.

V kategorii U14 byl souboj obou výběrů daleko vyrovnanější.Po dvoubrankovém vedení našeho výběru snížil soupeř v závěru zápasu na 2:1 a až do konce utkání byl výsledek otevřený....

Královéhradecký KFS U13 -Zlínský KFS U13               25 : 4    ( 11 : 3 )

Branky:  Schmoranz 7, Palma 3, Boniš 2, Kulda 2, Doucek 2, Havrda 2, Navrátil, Bednář, O.Lukáš, Bekera, Gunar, Němec, Dostál

Rozhodčí:  Doubrava Miloslav, Slavíček Lukáš

Modří:

Strnad, Stránský, Česák, Boniš, Čechovič, Navrátil, Doucek, Kulda, Němec, Dostál, Drobný

Oranžoví:

Šoufek, Palma, Zelenka, Bednář, Semerák, Lukáš, Havrda, Gunar, Schmoranz,Šalda,Bekera

T.Navrátil,M.Rahimič,M.Frýda,J.Novotny-trenéři:

Utkání na perfektně připraveném trávníku sportovního komplexu Slávie Hradec Králové se našemu výběru vydařilo nejen herně, ale i výsledkově. Na obou hřištích předváděli kluci parádní fotbalové kombinace, zejména hra dopředu měla velmi dobré parametry. Spousty pěkných akcí ještě brankou neskončilo, neboť v zakončení jsme byli příliš zbrklí a málo důrazní. Naše převaha byla znatelná na všech postech a ve všech herních činnostech. Kluci od nás zaslouží za svůj výkon velkou pochvalu. Tímto utkáním byla letošní část MKS zakončena, na jaře nás čekají ještě dvě kola, proti Jihomoravskému KFS a KFS Vysočina.

Královéhradecký KFS U14 -Zlínský KFS U14               2:1    (  1:0 )

Branky:Laštovic,Kneifel

Sestava:

Král,Řezáč,Baloun,Dostál,Kadrmas,Vítek,Hruška,Horčička,Slavíček,Kneifel,Laštovic

střídající:Rejl,Němeček,Kalaš,Zvěřina,Nosek,Jedlička

M.Novotný,M.Kulič-trenéři:

V dnešním zápase jsme se prezentovali vlažným výkonem, po kterém sice přišla výhra 2:1 po pěkné brance Laštovice již ve 3.minutě a ve 2.poločase přidal druhý gól po chybné rozehrávce soupeře náš nejlepší hráč Kneifel, ale určitě jsme chtěli hrát více kombinačně a agresivněji. Špatná kontrola míče a přechodová fáze náš výkon snížila...chyběl i větší důraz a pohyb bez míče.

Vytvořeno: 4.11.2015