Prohry obou výběrů v závěrečném kole Mezikrajské soutěže r.2014/15 v kategoriích U13 a U14.

Poslední kolo Mezikrajské soutěže r.2014-2015 v kategoriích U-13 a U-14 se našim výběrům KFS moc nevydařilo.Utkání s Jihomoravským KFS se odehrála na hřišti Sokola Třebeš za krásného,slunečného,leč větrného dne.

Jako tradičně nejdříve nastoupily výběry U13 na dvou polovinách hřiště v klasickém rozestavění 7+1.

Výběr "oranžových" narazil na velký výškový rozdíl soupeřů z Jihomoravského KFS a prohrál své utkání 1:10.

Výběr "modrých" byl i vzhlem k vyrovnanosti postav obou týmů úspěšnější a dokázal své soupeře porazit 4:2.

Královéhradecký KFS U13-Jihomoravský KFS U13             5:12 (4:5)

Oranžová sestava:

Král,Kos 1,Beneš,Hypšman,Orendáš,Kalaš 1,Hořčička 1,Nosek,Jedlička 1,Zítka

Modrá sestava:

Linhart,Vítek,Hruška,Prajs,Kadrmas 1,Matějka,Velinský,Hrdý,Vik

V kategorii U14 se hrálo o přímý postup do finálového turnaje,který se uskuteční v červnu v Praze.Našemu soupeři stačila k postupu remíza,my jsme museli vyhrát.

Zápas pro nás začal velice špatně a se silným větrem v zádech nám soupeř do poločasu dal čtyři branky a i když jsme si vypracovali také spoustu šancí,nedokázali jsme je gólově zrealizovat.Druhý poločas by z naší strany lepší,ale na postupu výběru Jihomoravského KFS to již nic nezměnilo.

Královéhradecký KFS U14-Jihomoravský KFS U14             1:5 (0:4)