Krásné druhé místo výběru Královéhradeckého KFS v kategorii U-14 na Poháru předsedy Řídící komise FAČR pro Moravu.

Velkého úspěchu dosáhl výběr Královéhradeckého KFS v kategorii U-14(r.2001) na každoročním halovém turnaji O pohár předsedy Řídící komise FAČR pro Moravu.Tentokrát byl pořadatelem Moravskoslezský krajský fotbalový svaz a místem konání byla krásná sportovní hala v Bílovci.

Svěřenci realizačního týmu Karla Krejčíka,Martina Firbachera a Romana Prokopce vybojovali nádherné druhé místo v konkurenci šesti dalších krajských výběrů!Vítězem se stal výběr Zlínského KFS,který ztratil jediné body remízou s našimi borci.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš hráč Filip Firbacher!!!!

Na 2.místě s 13ti body a se skórem 24:16 se podíleli tito hráči:

Jaroslav Nývlt,Jaroslav Bleha,Jakub Kosař,Štěpán Podsadlo,Petr Koval,Marek Kejř,Dominik Balog,Oliver Velich,Václav Procházka,Filip Firbacher,Jáchym Tuček,Adam Šesler,Denis Donát a Dan Kubrt.

Střelci branek Královéhradeckého výběru:

4xFirbacher,4xPodsadlo,4xKejř,3xDonát,3xVelich,2xKubrt,2xBalog,1xKosař,1xProcházka

Hodnocení trenérů :

Vstup do turnaje se nám povedl . Jasně jsme přehráli nejslabší mužstvo turnaje. Další utkání se nám ale nepovedlo a po hrubých chybách jsme zaslouženě prohráli.

Druhý den turnaje jsme ve všech utkáních předváděli kvalitní halovou kopanou a nebýt zbytečného zaváhání se Zlínským KFS, kdy jsme v průběhu utkání vedli 3 : 1, mohli jsme se zřejmě radovat z vítězství v tomto turnaji.S předvedeným výkonem jsme byli spokojeni.

Trenéři : Karel Krejčík a Martin Firbacher

Vedoucí:Roman Prokopec

Vytvořeno: 26.1.2015