Předposlední dějství VOTROK krajského přeboru přineslo výhry favoritů, bezbranková remíza je úspěchem Chlumce

Datum akce: 30.11.-0001

Červený Kostelec - Chlumec 0:0

První poločas byl jasně v režii domácích, kteří si vytvořili tlak, který však nedokázali gólově zužitkovat. Omlazená sestava hostů náporu odolala, a tak si odváží cenný bod.

Kratonohy - Olympia 1:3 (Dostál - Kabeláč, Chromek, Novák)

Utkání bylo poznamenáno sluneční, žárem, který doslova hráče vyčerpával. Také sestava domácích byla poznamenána, když pětice hráčů absolvovala ještě utkání za B mužstvo Kratonoh. Možná i díky tomu hosté z Hradce zvítězili a potvrdili si 3. místo v krajském přeboru.

Jaroměř - Hořice 5:1 (Kašajík, Černovský, Škoda 2x, Kořínek - Vávra)

Na půdu Jaroměře přijely Hořice, které jsou již jistým sestupujícím týmem KP. Podle toho také vypadala jejich hra i sestava obou celků. Domácí o zápasu nasadili mladé naděje a do branky Hořic se dokonce postavil útočník. Domácí zaznamenali jasnou výhru.

Týniště - Libčany 1:0 (Slezák)

Za úmorného vedra se hrál poměrně svižný fotbal. V úvodním poločase domácí nepustili Libčany do hry a byli lepším týmem. Vedení zajistil Týništi Slezák. Libčany přestály další šance domácích a postupně hru vyrovnaly. Závěrečných 20 minut patřilo hostům, ovšem čistou gólovku  si nedokázali vypracovat. Body zůstaly na stadionu v Olšině, objektivně řečeno - zaslouženě.

Jičín - Broumov 4:0 (Řeháček, Vacek 2x, Voldán)

Jičín si v utkání s Broumovem vypracoval dostatek brankových příležitostí, které dokázal přetavit do čtyř branek a zaslouženě vyhrál a bude bojovat v posledním kole na dálku s Týništěm o postup do divize.

Bydžov - Úpice 5:2 (2x Káranský, Lacina, Tomeš, Pospíšil - 2x Jaroš)

Opět se domácím vydařil začátek utkání a vedení 3:0 je dostatečně uklidnilo. Trenéra Stříže těší předvedená hra. Mrzelo ho naopak neproměnění několika samostatných nájezdů, kde se vyznamenal brankář hostů. Nakonec sice hosté výsledek dvěma góly zkorigovali, ale rozhodně radost z vítězství to domácím nezkazilo.

Slavia - Bělohrad 0:0

Zasloužená remíza, obě mužstva měla šance na vstřelení branky, ale nedokázala je využít. Body se tak dělily.

Rychnov - Dobruška 7:2 (Počtýnský, 3x Valášek, 3x Zajíček - Dostál, Mikušík)

V tomto utkání stojí za zmínku nejen vysoká výhra domácích, ale především hattrick Valáška a Zajíčka.