Sestřih nejzajímavějších situací z 16., 25. a 26. kola VOTROK krajského přeboru dospělých

etiketa piva Votrok             Hradecký votrok

Na sestřih 16. kola se můžete podívat zde.

Na sestřih 25. kola se můžete podívat zde.

Na sestřih 26. kola se můžete podívat zde.

16. kolo

Týniště nad Orlicí - Dobruška 3:2 (2:2)

Dobruška potrápila dlouho vedoucí Týniště. Domácí borec Novák během tří minut vstřelil dva góly, o ten poslední vedoucí se postaral Vydarený.

Slavia HK - Olympia HK 2:3 (2:2)

Derby krajského přeboru se odehrálo na novém stadiónu. Olympii se vedlo od začátku lépe, kdy se již v páté minutě trefil Hubička. Do padesáté minuty se hrálo vyrovnané utkání i z hlediska skóre. Rozhodčí poté ukázal na penaltový puntík a Faltus s přehledem proměnil pokutový kop na konečný stav 2:3.

Jaroměř - Broumov 2:4 (0:2)

Broumov dokázal vstřelit čtyři góly a kosmetickou úpravu na výsledku zajistil během tří minut Kořínek s Michálkem.

Lázně Bělohrad - Chlumec nad Cidlinou 5:1 (3:0)

L. Bělohrad přivítal Chlumec. Favorit tohoto utkání byl Bělohrad, což potvrdil a dokázal vyhrát 5:1.

Rychnov nad Kněžnou - RMSK Nový Bydžov 1:4 (1:2)

V Rychnově nad Kněžnou se střetly týmy ze středu tabulky. Lépe z toho vyšel Nový Bydžov, který vyhrál na rychnovské půdě 1:4.

Jičín - Úpice 3:0 (1:0)

O vítězi utkání bylo jasno, Jičín vyhrál 3:0 a připisuje si tři body.

Kratonohy - Libčany 2:1 (1:1)

Do prvního poločasu bylo utkání nerozhodné. Vítězství domácích zajistil svým druhým gólem v 80. minutě Jilemnický.

Červený Kostelec - Hořice 4:0 (1:0)

Pro Hořice velmi důležitý zápas, který byl jedinou nadějí na záchranu v krajském přeboru. Ten ovšem Hořice nezvládly a prohrály s Červeným Kostelcem 0:4.

25. kolo

Dobruška - Broumov 3:0 (1:0)

Zápas doslova o "holé přežití" se odehrál v Dobrušce. Domácí Hájek otevřel stav zápasu v osmé minutě. Ve druhém poločase si Dobruška jen pojistila vítězství.

Týniště nad Orlicí - Slavia HK 0:3 (0:1)

Slavia HK zavítala do Týniště nad Orlicí. Na tento zápas se dobře vyspal Derner, který rozstřílel Týniště hattrickem.

Jaroměř - Červený Kostelec 2:2 (0:0)

Na jaře dobře připravený Červený Kostelec pouze remizoval s Jaroměří. Podle trenérů obou mužstev je remíza spravedlivá.

Kratonohy - Lázně Bělohrad 2:3 (0:1)

Ve vyrovnaném utkání bylo šťastnější mužstvo z Lázních Bělohrad. Vích a Rychecký zajistili výhru pro svůj tým výhru 2:3.

Rychnov nad Kněžnou - Olympia HK 2:2 (2:0)

Rychnov do poločasu vstřelil dva góly. O výsledku však nebylo rozhodnuto. Faltus snížil z penalty a Hůlka dokázal vyrovnat na konečný stav 2:2.

RMSK Nový Bydžov - Hořice 5:1 (3:0)

Než se hosté stihli rozkoukat, Nový Bydžov dal během 22 minut tři góly. Ve druhém poločase přidal další dva. Skóre poupravil Skalský na 5:1.

26. kolo

Hořice - Rychnov nad Kněžnou 1:0 (0:0)

Hořice po dlouhé době vyhrály gólem Skalského, který pálil do prázdné brány. Hořice si tak připsaly důležité tři body.

Libčany - RMSK Nový Bydžov 3:1 (1:0)

Zajímavé utkání se odehrálo v Libčanech. Ty si poradily s Novým Bydžovem a vyhrály 3:1.

Slavia HK - Jaroměř 3:2 (3:1)

Pouhých dvanáct minut stačilo hradecké Slávii na třígólové vedení. Škoda a Kořínek snížili na 3:2.

Chlumec nad Cidlinou - Týniště nad Orlicí 3:7 (3:2)

Gólová "plejáda" byla k vidění v Chumci. I přes to, že byl Chlumec ve vedení s náskokem tří gólů, Týniště otočilo zápas na 3:7.

Olympia HK - Jičín 0:1 (0:1)

Kuklenské šavle si neporadily s nyní vedoucím týmem krajského přeboru Jičínem. Ten vyhrál jediným gólem Krause.

Broumov - Úpice 1:0 (0:0)

Další důležité utkání se odehrálo v Broumově. V 76.minutě byl za surovou hru vyloučen Kejzlar. Toho Broumov využil a v 85. minutě vstřelil vítězný gól Wilke.

Lázně Bělohrad - Dobruška 4:2 (1:0)

Dobruška zavítala do Lázních Bělohrad. Tři body si ale domů neveze, radost dobrušským fotbalistům zkazili Berger, Lánský, Michálek a Rychecký.

Červený Kostelec - Kratonohy 0:2 (0:2)

Fidra zajistil svými góly vítězství Kratonoh.

Vytvořeno: 10.6.2014