Oubrecht - Červený, Dominik Kretschmer, Denis Kretschmer, Jakub Šošovička - Kalaš, Bureš, Kubeček, Řeháček - Khop, Lauryn

0 0
0 0

D.Kalaš, trenér (domácí):
První poločas jsme odehráli velice dobře a vytvořili jsme si dostatek brankových příležitostí. Bohužel jsme proměnili pouze dvě a poločas tak vyhráli jen 2:1. Druhý poločas jsme se pouze bránili a hostům se podařilo výsledek otočit. Ještě jsme dokázali vyrovnat gólem Radka Lauryna. Druhý bod nám zajistil Petr Oubrecht, který chytil 2 penalty. Získali jsem tak 2 hodně šťastné body. Tým mohu pochválit pouze za prvních 45 minut.

Jan Rezek, vedoucí týmu (hosté):
Díky devadesátiminutovému zpoždění vlaku s dvěma našimi hráči jsme odehráli prvních dvacet minut jen v devíti a byli jsme pod tlakem, to vyústilo v první branku domácích,poté se hra vyrovnala a každý tým vstřelil jednu branku. V druhém poločase jsme domácí dostali pod velký tlak, skóre otočili, ale domácí ze svých dvou šancí jednu proměnili a tak utkání skončilo remízou. Za předvedený výkon, hlavně ve druhém poločase musím být spokojený.