43.Seifert Proměněné - Rejchrt, Seifert, Beneš, Bohm, Jirka 62.Neubecker Proměněné - Novotný, Novák, Marek, Sehnal Neproměněné - Cvejn

Kořen - Emlar, Rejchrt, Kučera-K (33. Hekele), Plhal (85. Křivský) - Ulrych (68. Ameti), Böhm, Jirka, Seifert - Beneš, Vít (89. Klíž) Beránek - Merta(50.Marek), Novák, Truhlář, Zeman, Weisser, Komárek, Sehnal, Csontos(66.Novotný), Neubecker(87.Cvejn), Ludvík

18.Emlar, 22.Jirka, 78. Bohm, 83.Seifert 79.Zeman

Tomáš Paleček - trenér (domácí):
V bojovném utkání plném soubojů na obou stranách jsme vyhráli až na penalty.

Miloš Zeman, trenér (hosté):
Naše hra v prvním poločase neměla s fotbalem nic společného a vypadalo to, že si někteří hráči vyjeli pouze na výlet. Zaslouženě jsme tak prohrávali 1-0. Ve druhém poločase jsme se hodně zvedli a zaslouženě jsme v 62.min vyrovnali z rohového kopu. Chybělo hodně málo a odvezli jsme si body všechny, ale naše dvě vyložené šance z 85 a z 89 min. jsme neproměnili. V penaltách se radovali domácí. Opět musím pochválit rozhodčí za kvalitní výkon.