FC VTJ Milíčeves
FK Kratonohy B
2:4
( 1 : 0 )
47´Franc, 76´.80´. Jilemnický, 83´Štěpánek

Holoubek-Bořke,Sadílek J.(15´Šiška), Šikl,Vyleťal( 86´Veverka L.)- Štěpánek J.,Franc,Tulach,Šnejdr-Nun,Jilemnický

26.Bořke, 84.Šikl

Komentář (domácí):

Václav Pišta - trenér (hosté):
První ostré utkání letošní sezóny jsme chtěli pojmout zároveň jako generálku na první mistrovské utkání, které hrajeme v Libčanech. Bohužel jsme v tomto utkání měli značnou absenci. Zápas pro nás nezačal dobře, protože z druhého rohového kopu domácích jsme hned inkasovali, když jsme nedokázali zachytit přízemní centr na přední tyči. Poté jsme si začali vytvářet gólové příležitosti, ale naše koncovka nebyla přesná. Soupeř vytěžil z minima maximum a i když jsme diktovali tempo utkání my, šlo se do kabin za stavu 1:0 pro domácí. Druhý poločas jsme začali výborně a hned z první akce jsme dokázali vyrovnat, když centr Šnejdra zužitkoval Franc. Jenže o dvě minuty později jsme vyrobili hrubou chybu v rozehrávce a domácí šli podruhé v zápase do vedení 2:1. Poté jsme předváděli festival zahazování gólových šancí, dvakrát jsme přestřelili míč z hranice malého vápna a dvakrát jsme orazítkovali tyč. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali v 76.minutě. Poté jsme přidali ještě dvě branky a nakonec jsme zvítězili. Sice jsme v utkání dvakrát prohrávali, ale nakonec jsme zaslouženě postoupili dál, protože jsme po celé utkání měli častěji míč ve své moci a vytvořili jsme si minimálně 7 vyložených šancí ke skórování. Velice chválíme celé mužstvo za odhodlání, nasazení a hlavně za příkladný přístup i v těžkých chvílích, když jsme prohrávali. Dokázali jsme se semknout a nakonec jsme zápas dovedli do vítězného konce a pevně věříme, že za týden v Libčanech se budeme také radovat z vítězství.