Červenka - Filip, Beran R., Čekal, Petr - Rýdl, Khýrová, Smotlacha, Hykš - Orct, Vach / Střídali: Beran J., Tomášů, Machač. Jedlička, Kralovič, Forche, Kijonková, Boháč, Žídek, Bartoš, Cvejn, Sejkora, Sameljak, Plocek, Střídali: Andrys, Novotný, Jiroušek.

1.Bartoš,
30.Forche

Tomáš Čekal, trenér: (domácí):
Utkání dvou rozdílných poločasů.Domácí hráli bez pohybu a hosté hrozili rychlými protiútoky, které však i díky výborným zákrokům brankáře Červenky neproměnily.Ve 30. minutě obdržel červenou kartu hostující hráč.Druhý poločas domácí výrazně zlepšili pohyb a výsledkem byli 3 branky během 5 minut.Další šance na obou stranách již hráči neproměnili a tak skore 3 : 0 vydrželo až do konce utkání.

Kralovič - Trenér (hosté):
V dnešním velmi teplém počasí jsme nastoupili opět s 5 mladšími žáky. V brance dnes poprvé za starší žáky ukázal své gólmanské umění Jedlička a byl skvělý. Od první minuty se hrál pěkný fotbal a kluci jezdili po zadku celý zápas. Od 30. minuty jsme hráli bez vyloučeného Forcheho a kluci museli bojovat i za svého spoluhráče. První poločas jsme si vytvořili 5 brankových přílezitostí ale ani jednu se nám nepovedlo proměnit. V druhém poločase už někteří hráči byli unaveni protože dopoledne hráli za svou kategorii a tak soupeř udeřil a prohráli jsme 3:0. Kluci ovšem za svůj výkon ode mne dostali velkou pochvalu a uznání.