15.a 45.min Jošt 4. Jan Kabeláč , 9. Jan Kabeláč , 10. Jan Kabeláč , 17. Jan Žaba , 22. Lukáš Daněk , 36. Jan Kabeláč , 38. Jan Kempa , 77. Daniel Votrubec

Padrián - Hájek, Umorčík, Kaplan M., Lipenský - Krupka, Jošt, Kvasnička, Ježek - Plocek D., Žežule Střídali - Kaplan J., Plocek M., Sameljak Linhart- Čelakovský, Žumár, Daněk, Votrubec- Pohořálek, Kempa, Peš, Havlíček- Kabeláč, Žahourek Střídali: Žaba Jan, Žaba Jakub, Holík, Lhoták, Velech, Kocourek

72.Krupka 67. Holík

Milan Bořek - trenér (domácí):
Zasloužené vysoké vítězství hostů,kteří byli fotbalovější a rozhodli po našich hrubých chybách během prvního poločasu

Komentář (hosté):
V úvodním utkání sezony, a pro kluky v prvním v dorosteneckém věku, jsme dobře chytili začátek utkání a v 10. minutě to bylo 3:0 z našeho pohledu a ještě další šance zůstaly nevyužity. Zbytek utkání byl z naší strany plný hezkých kombinací, někdy opět až na hraně rizika. Soupeř ukázal, že mu kombinace také není cizí, bohužel pro něj se až příliš často uchyloval k nakopávaným míčům, což nám vyhovovalo. Pochvalu zaslouží všichni hráči za správný přístup k utkání.