10. Brendl (P), 22. vlastní, 43. Matějus P., 57. Matějus P., 61. Brendl (P), 89. Kapusta

Janeček - Brzokoupil, Mondík, Palán, Prošvic, Šreibr, Vašata, Čepelka, Sikora, Kafka, Charvát (71. Škop) Hlaváč J. - Barták, Pírko, Moravec (85. Lifka), Čermák A. (78. Sodomka), Sazima T. (73. Liška), Sazima R. (61. Karkula), Uhnavý, Matějus P. (82.Kapusta), Bílek, Brendl

2 0
0 0

Libor Beran - vedoucí mužstva (domácí):
Zmar, zmar zmar, jinak toto utkání z našeho pohledu nelze hodnotit. První poločas jsme měli míč častěji na kopačkách a vypracovali si minimálně čtyři gólové příležitosti. Ale po brankové sterilitě našich hráčů, svítil na tabuli poločasový výsledek 0-3. Druhý poločas Lokotka v tréninkovém tempu přidala další tři "fíky" do naší sítě a zaslouženě si odváží tři body. Dlouho jsem v Lípě neviděl, aby diváci odcházeli již v poločase.

Radek Sazima, trenér (hosté):
Začátek zápasu vyšel lépe domácím, kteří si vytvořili herní převahu z které vzešlo pár slibných příležitostí, při kterých nás podržel brankář Hlaváč. My jsme měli nebezpečné protiútoky a do poločasu se nám podařilo vstřelit tři branky. Druhý poločas jsme již kontrolovali hru a vstřelili další tři branky. Tento výsledek je pro domácí sice krutý, ale pro nás velice důležitý. Chci všem hráčům za předvedený výkon poděkovat. Pochvalu zaslouží i trojice rozhodčích.