SK Albrechtice n. O.
Sokol Zdelov
4:0
( 1 : 0 )
26´Duha,58´Hořínek,75´Sršeň,78´Hořínek

Králík-Kajn,Zeman,Jaroš,Chvojan(46´Velíšek L.)-Velíšek O.(46´Voda),Jedlička(83´Sychra),Sršeň-Duha(77´Vítek),Hořínek Nývlt, Ludvík (55.Marek), Truhlář, Weiser,Cvejn, Neubecker(46.Bulavcjak), Zeman,Novotný, Komárek, Hurdálek, Sehnal

16´Kajn,31´Jedlička,67´Jaroš 5 a 85 Hurdálek,48 a 63 Zeman
63. Zeman, 85.Hurdálek,

Rostislav Kchop, as. trenéra (domácí):
Dvě třetiny zápasu mělo vyrovnaný průběh, zápas měl svižné tempo, Zdelov byl zdatný soupeř. V poslední třetině bojovného utkání jsme rozhodli o našem, možná pro hosty až krutém, výsledku. Kromě všech hráčů musím vyzdvihnout i náš nový fanklub Sací komando, který nás neúnavně povzbuzoval.

Miloš Zeman, trenér. (hosté):
Domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem do 57min., když Sehnal za stavu 1-0 nastřelil břevno. To byl bohužel zlomový bod utkání a po té nás domácí gólově přestříleli. Pomohla jim k tomu i naše nedisciplinovanost (2x ČK) a hrubé chyby. Druhá červená byla velmi přísná, ale to už nikdo nevrátí. Albrechtice disponují velkou ofenzivní silou a tu také v závěru zápasu předvedly.