Samek R., Dostál J.(p) Jedlinský J., Řehák T., Počtýnský J.

Sýkora T., Pavelka M., Vidlička M.(7.Handl,78.Vašátko K.), Mudruňka T.,Samek R., Richter D., Šrom M., Luňáček P., Luňáček J., Dostál J., Pazderník R. Vrána J., Hanyk D., Pohl S.(46.Řehák T., 69.Kočnar J.), Šmol E.(58.Hilleebrand J.), Kotek F., Brandejs J., Polívka T., Jedlinský J., Müller P., Dapecí P., Počtýnský J.

38.Luňáček J. 28.Jedlinský J., 36.Brandejs J., 84.Kotek F., 85.Polívka T.

Kotyza Pavel - vedoucí mužstva (domácí):
I v silně improvizované sestavě (chybělo 8 hráčů ze základní sestavy) jsme byli vyrovnaným soupeřem hostujícímu týmu z RK posíleným o hráče z "A" mužstva. Naše mužstvo bylo naopak posíleno o hráče z "B" týmu, kteří i přes svůj věk dokázali, že fotbal hrát umí. Po 1.poločase, který jsme vyhráli 1:0 se ukázala síla a fotbalovější vyspělost mužstva z RK. Hned z kraje 2.poločasu vyrovnali po nedůrazné hře našich obránců v pokutovém území a 74.min. šli do vedení opět z našeho pochybení v obraně. Závěr zápasu byl hektický, když v 86. min. z nařízeného pokutového kopu vyrovnal nestárnoucí Josef "Dodo" Dostál a v 88. pěknou střelou z volného přímého kopu poslal do vedení hostující tým hráč Počtýnský J. Těsné vítězství si již rychnovští hráči nenechali vzít a zaslouženě vyhráli. I když se nerad vyjadřuji k výkonu rozhodčích, musím pochválit hlavního arbitra p. Šedivého M., který se nezalekl zvučných jmen v hostujícím týmu a zápas i přes svůj věk měl pod kontrolou. I když jsme prohráli, tak jedině naší nedůrazností v osobních soubojích a neproměňování vyložených šancí. Výkon všech rozhodčích z mého pohledu hodnotím jako velmi dobrý.

František Kotek - trenér (hosté):
Nejhezčí moment dnešního utkání přišel až v závěru, kdy krásnou střelou z trestného kopu rozhodl zápas v náš prospěch Počtýnský.