SK Albrechtice n. O.
TJ Velešov Doudleby n. O.
3:1
( 0 : 1 )
48´vlastní,55´Hořínek,66´Hořínek 29´Šrámek

Králík-Jaroš,Pavlas,Zeman,Velíšek O.-Vítek(82´Barták),Sršeň,Duha,Janeček-Hořínek(88´Csontos),Voda(68´Hladík) Gartner- Krmaš - Kozák(63.Mazura Michal), Lyer, Mazura Matěj-Dudek(46.Kopsa), Mazura Marek (46.Kotyza), Schod,Dostál- Šrámek,Kráčmer (56.Hudousek)

3 2
0 0

Rostislav Kchop, as. trenéra (domácí):
Po z naší strany neslané nemastné první půli jsme prohrávali 0:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním něco s výsledkem udělat...po šťastném gólu jsme srovnali a pak se dvakrát nekompromisně prosadil střelec David Hořínek. V závěru nás dvakrát zachránilo břevno. Kromě Davida chválím i všechny ostatní, kteří zejména ve druhém poločase odehráli utkání s maximálním nasazením.

Čermák Jan - trenér (hosté):
Gratuluji domácím k vítězství. My jsme utkání nezvládli a po zkušeně odehraném 1.poločase jsme domácí vlastencem a dvěma hrubicemi posadili do sedla. Nic se skóre neudělala ani dvě nastřelená břevna - prostě jsme to do branky nedotlačili... Život jde dál a o to víc se musíme "poučit z krizového vývoje"...