Sahánek.Hloušek-Štemberka-Václavík-Brož-Sucháň/85 Víšek/,Pecold-Hylmar/45 Horešovský/-Čáp/55 Stránský/90/Trejbal/-Zeman-Novák Volhejn - Franze (68. Albert), M. Vít, Kovačík, Herman - Mádle, Ondráško, Kotyk, Skála - Špecián, L. Vít.

4 3
Zeman 38. Skála

Pavel Gašpar sekretář (domácí):
Po výprasku v Polici nádherný první poločas kdy jsme dali pěkné a rychlé góly,soupeř měl také šance ,ale podržel nás gólman Sahánek,druhá půle byla více hektická a soupeř se dostal do hry po našich chybách a také nuceným střídáním pro zranění dvou hráčů, Smekáme před soupeřem,že i za stavu 4-0 nepřestali hrát a byli opravdu lepším týmem i v deseti,rozhodčí na obě strany no koment

Vlastimil Honek, trenér (hosté):
Úvod utkání byl z naší strany doslova tragický, věděli jsme, z čeho je soupeř nebezpečný a přesto to po čtvrthodině hry bylo o tři góly. Navíc byl zbytečně vyloučen Skála a poločas končil hrozivým skóre 4:0. V deseti jsme utkání dokázali zdramatizovat a potvrdilo se známé pravidlo, že fotbal skutečně nemá loigku, protože v oslabení jsme domácí přehrávali a pár minut do konce vstřelili vydřený vyrovnávací gól. V penaltovém rozstřelu jsme po celou dobu tahali za delší konec a tak vezeme ještě bonusový bod navíc. Za druhých 45 minut chválím enormní snahu a bojovné srdce všech deseti hráčů.