2:1
( 0 : 1 )
63.Valtera,90+1 Šťavík 32.Nývlt

Nyklíček-Štelzig,Zíta(82.Novák),Ansorge,Puraš-Schreiber,Rojšl(55.Danihel),Kuru,Valášek-Valtera,Šťavík Dřímal-Drtina,Bělonožník(65.Horáček),Petr,Šimočko(83.Čermák)-Kárník,Zákravský,Chvalina(78.Trojánek),Nývlt-Kulda,Vomočil

13-36.Kuru,23.Valtera,,48.Valášek,66.Puraš 50-62.Kárník,52.Vomočil, , 66.Kulda M.
36.Kuru 62.Kárník

Z.Samko(trener) (domácí):
Po nevydařeném prvním poločase jsme si za bojovnost a nasazení ve druhé půli vítězství zasloužili. V závěru nám konečně přálo i trochu štěstí.

Jiří Kulda, vedoucí mužstva (hosté):
Domácí na nás vlétli a v rozmezí 2.min až 5.min si vytvořili tlak který zaváněl penaltami ,ale rozhodčí nechal hru pokračovat. Hra se přelévala na horu dolů a nakonec ve 32 min se hosté ujali vedení 0-1 a takto skončil první poločas.Kdo zde nebyl tak neuvěří co se odehrálo ve druhé půli!!Nejdříve v 55 min se nezahrával pok.kop proti domácím za hraní ruky v pokut.území a posléze na druhé straně se už pok.kop kopal za vymyšlený faul na domácího hráče ,ale domácí šanci nevzužili.V 63. min. po metrovém ofsajdu se domácím podařilo vyrovnat! Když už to vypadalo na nerozhodný stav, tak po chybě hostujícího brankáře domácí se štěstím upravili na konečných 2-1.