Dřímal- Bělonožník(72.Čermák), Šimočko, Drtina,Zákravský (C)- Kárník, Petr, Vomočil, Nývlt M.(86.Horáček R.- Kulda M., Chvalina (82.Smola) Koščál- Kvíčala,Ruml,Vávra,Brhel-Štěpánek,Tošovský,Kahoun,Hrubeš(C)-Machalík,Jurík(50.Doležal)

29.Bělonožník, 41.Chvalina, 79.Kárník 41.Štěpánek, 63.Doležal
0 0

Jiří kulda, vedoucí mužstva MFK C (domácí):
Zápas začal pro domácí lépe a ve 12. min si hosté vstřelili vlastní branku.Po uplinutí třinácti minut, zvýšil Vomočil na 2-0.Do šatny se podařilo domácím kapitánem Zákravským dát z penalty na 3-0 a tím skončil poločas. Po změně stran, hosté začali přehrávat domácí celek a v rozmezí dvou minut snížili na 3-2. Domácí si ale uhlídali konec zápasu a připsali si 3 body.