70.Mička 58.Hanuš, 60.Pánek, 78.Hanuš

Hampl - Smetana, Švorc(20.Juza Jan), Juza Jakub(65.Bányácski), Valnoha(60.Mička), Mutzer, Hlavatý, Pešta, Knížek, Balcar, Fridrich Marko - Zámečník, Ullmann, Hanuš, Chaloupka, Pánek, Spejchal(90.Hanuš Jiří), Lihan, Marek, Smadiš(88.Hanuš Radek), Hanuš Tomáš

35.Hlavatý, 85.Hampl, 90.Smetana 65.Spejchal, 85.Pánek

Pavel Bányácski,trenér (domácí):
Na zápas jsem se osobně těšil, kvalitní soupeř i hřiště,takové zápasy jsem jako hráč měl rád...Začátek zápasu nám vyšel v 10. min. po pěkné akci Balcar nedal.V 15. min. hostující hráč z malého vápna nedal.Ve 30. min. hosté nastřelili tyč, zápas měl dobrou úroveň. Druhou polovinu zápasu jsme tradičně zaspali, v 58. min. po pěkné akci hosté skorovali. Než jsme se vzpamatovali, za 2 minuty hosté dali druhý gol. Za stavu 2:0 jsem nastoupil..., abych hru trošku oživil. Tím vyplynul v 70. minutě gol Mičky. Začali jsme hrát na 3 obránce, šli do rizika, to se nám vymstilo 3. golem hostů. Ke konci zápasu jsme ještě nasřelili břevno, hráčem Smetanou a to bylo z naší strany vše. V závěru bych se chtěl vyjádřit k panu rozhodčímu, měli jsme z něho obavy, protože s panem Hlavsou nemáme dobré vztahy, ale zápas odpískal dobře. A ještě jedna věc, spadli jsme zase na dno a všechno začíná přístupem k zápasu. Nebudu jmenovat, ale hráči, které mám na mysli, by se měli nad sebou zamyslet, jestli je na prvním místě zabava, nebo fotbal...

Milan Havlík, vedoucí týmu (hosté):
My jsme rádi za tři body. Nechtěli jsme po ztrátě s Kopidlnem a před zápasem v Kobylicích vyjít naprázdno. Ve vyrovnaném prvním poločase jsme odmítli vedení zahozenými šancemi z kategorie super vyložených a doufali, že takové přijdou i v druhé půli. Přišly a ty jsme již proměnili. Domácí snížili ještě na 1:2, ale naše vítězství potvrdil svým druhým gólem v zápase Tomáš Hanuš. První čtvrtinu soutěže jsme tak zakončli nad očekávání, za což patří všem hráčům velké a upřímné poděkování.