2., 40., 54. Pánek, 5. Zámečník 20. Brett, 27., 49. Zedek, 48. a 68. Komárek (oba z PK)

Marko - Zámečník, Ullmann, Pilař (12. Spejchal(85. Marek))Šustr - Smadiš(73. Schmidt), Tlustý, Hanuš, Chaloupka - Lihan, Pánek Brodský - Havelka, Berounský P., Komárek L., Zedek (81. Janáček) - Poutník, Hnát, Kalban, Černovský (90. Berounský D.) - Machačný, Brett (73. Komárek P.)

19. Lihan 61. Šustr 66. Marko 67. Chaloupka 42. + 65. Poutník, 63. Brodský, 55. Černovský, 93. Janáček
- 65. Poutník (2. ŽK) 85. Havelka

Milan Havlík, vedoucí týmu (domácí):
Co si jen fanoušci mohli přát, to také v Nepolisch dnes viděli. Z obou stran ofenzivní a důrazný fotbal, plný zvratů, gólů, standardních situací i karet. Zápas ovlivnilo naše brzké vedení 2:0, protože jsme se uspokojili a nechali soupeře hrát Ten nás poté zatlačil a výsledkem byla nevídaná přestřelka. Domácí i hostující fanoušci na konci tlseskai nejen svým hráčům, ale i soupeři.