Hamerský D.(p.), Luňáček J. Přikryl T., Cvejn M.,

Sýkora T., Pavelka M., Vidlička M., Mudruňka T., Hamerský D.(64.Richter D.), Šponar P., Samek R., Králík T.(46.Chochola A.), Dostál J., Luňáček J., Fujdiak L.(46.Šrom M.) Jedlička J., Novák Z., Bradejs M., Lux M., Cvejn M.(80.Bureš D.), Pinkas R., Suchý A., Kuhn A., Bradejs J., Přikryl T., Lorenc S.

20.Pavelka M., 23.Vidlička M., 37.Šponar P. 58.Dostál J., 69.Mudruňka T. 40.Cvejn M.

Pavel Kotyza - vedoucí mužstva (domácí):
První poločas nám nevyšel podle našich představ. Na mužstvu byla znát zbytečná nervozita a nesehranost. Po zásluze odcházel hostující tým z Častolovic po prvním poločase s jednobrankovým vedením. Do druhého poločasu jsme v mužstvu provedli některé změny v hráčském kádru, které se promítly do herního projevu, a tím jsme získali mírnou převahu. I tak zápas skončil v normální hrací době spravedlivou remízou 2:2. V penaltovém rozstřelu jsme vyhráli 3:1 a tak postupujeme do dalšího kola poháru. Za nejlepšího hráče zápasu a nebojím se tvrdit i celého pohárového kola považuji našeho mladého brankáře Tomáše Sýkoru. Jeho parádní výkon, kdy v průběhu zápasu zlikvidoval několik brankových příležitostí hostů, udržel náš tým ve hře. V penaltovém rozstřelu chytil 3 penalty a tím poslal náš tým do dalšího kola. Za celý hráčský i realizační tým říkám: "TOMÁŠI DĚKUJEME!"

Milan Pelc - vedoucí mužstva (hosté):
I v neúplné sestavě jsme sehráli s domácími vyrovnaný zápas. V penaltovém rozstřelu jsme bohužel neuspěli. Blahopřejeme domácímu mužstvu k dalšímu postupu. Za zmínku ještě stojí excelentní výkon domácího brankáře, který nám v průběhu zápasu zlikvidoval 4 gólové šance a v penaltovém rozstřelu chytil 3 penalty ze 4.