11. D. Ježek 6. Hájek, 75. Renner, 86. Hanuš

Porkert-V.Bartoš, Tauchman, Smetana, Dědek-J.Jiřička(75.J.Navrátil), Najman(46.Dohnal), M.Bartoš, Hampl, V.Kodytek(88.M.Lukeš)-D.Ježek Šulc Michal - Zajíc Jan (57. Hanuš), Zajíc Antonín, Hájek, Šulc Miloš (70. Tauchman) - Bürger, Pokorný (46. Matěják), Fink, Navrátil - Žďárský (65. Hawel), Renner

70. D.Ježek, 85.M.Bartoš 56. Matěják

Martin Bartoš, tiskový mluvčí FKDK (domácí):
Utkání začalo obrovským náporem hráčů Vrchlabí, kteří domácí dokonale zamkli na vlastní polovině, ze kterého se dostávali jen zoufalými odkopy na půlící čáru. V 9. minutě kopali hosté rohový kop, ve kterém se prosadil zcela neobsazen stoper Lukáš Hájek, který uklidil balon k tyči domácím. Hosté v náporu nadále pokračovali, ale za domácí se ve 13. minutě prosadil ukázkově vyřešeným brejkem David Ježek, 1:1. Nápor Vrchlabských polevoval a hra se do konce poločasu vyrovnávala. Druhý poločas začal vyrovnanou hrou na obou stranách, domácím se začala dařit kombinace a postupně se dostávali do několika slibných, ne-li tutových šancí. Bohužel pro domácí vázla střela nebo se blýsknul vrchlabský gólman Šulc. Kalenští cítili šanci uspět a začali více otevírat obranu. Po rychlém odvrácení centru se do nevyztužené obrany pustili vrchlabští forvardi, kteří prokombinovali domácí obranou a v 72. minutě umístěnou střelou poslal hosty do vedení mladý Renner. Iniciativu utkání opět přebrali Vrchlabští, kteří drželi Kalenské v uctivé vzdálenosti od své branky. Mnohé kombinace hostů ovšem zachytila velmi dobře fungující obrana nebo v cestě stál perfektní brankář Porkert. Ovšem v 81. minutě se rychlou a pohlednou kombinací prosadil za hosty střídající Hanuš. Stav utkání se již nezměnil a Vrchlabí tak bere vydřenou výhru 1:3.

Roman Fictum, vedoucí mužstva (hosté):
Bojovné a vyrovnané utkání, ve kterém se rozhodlo až v závěru, kdy jsme dvěma góly zpečetili postup do dalšího kola poháru.