Kofola KS st. žáků - o pořadí - 2013/2014

( 4 : 0 )
Vojtěch Bílý 6, Tomáš Pácalt 2, Matěj Formánek

Jakub Škoda, Jakub Čech, Matěj Tipelt, Matyáš Rýdl, Vojtěch Bílý, Roman Palata, Lukáš Rudolf, Václav Novotný, Matěj Formánek, Filip Janoušek, Tomáš Pácalt, Marek Kocián, Michal Tipelt, Josef Husák Jaroslav Tomášek, Vojtěch Bartoníček, Táborský Karel, Marek Filák, Michal Pour, Štěpán Pour, Aleš Pour, Jan Felbr, Šafka Filip, Josef Svoboda, Ondřej Kolář, Dominik Březák, Jakub Pokora, Jan Petřík, Martin Zvoníček, Jan Richtera

Jan Hátaš, trenér RSCM Rozkoš (domácí):
Zápas se odehrál na těžkém terénu za stálého pršení. Naši kluci odehráli vynikající utkání. V prvním poločase jsme byli naprosto lepším týmem. Dali čtyři góly a několik šancí ještě zahodili.Ve druhém poločase domácí dál hráli s chutí a v pohodě navýšili skóre na konečných 9:0. Byla to zasloužená výhra. Pochvalu zaslouží celý tým. Pro oko diváka to bylo zajímavé utkání se spoustou šancí.