41., 51., 55. Havlíček, 62. Šoufek, 71. vlastní

Dvořák - Sameš, Demuth, Mihalík, Dvořák st. - Krudenc, Brát (52. Hradecký), Koblížek, Štelzer (83. Borkovec) - Němeček (58. Šáral), Doležal Holý - Pozler, Hejcman (71. Hanuš), Drábek, Marek - Nový, Havlíček, Klzo, Vincour (58. Šoufek) - Kubišta, Vávra

80. Mihalík

Sekretář P.Janovec (domácí):
Hosté byli od úvodu zápasu fotbalovějším týmem. Domácí jim dokázali být soupeřem téměř do konce poločasu, ale potom potrestali jednu z chyb těsně před skončením poločasu. Druhý poločas již hosté ovládli a dalšími čtyřmi góly jednoznačně rozhodli zápas. Hatrickem se blýskl hostující Havlíček na nějž domácí obrana nestačila a svými chybami mu to usnadnila. Hosté odvážejí body zcela zaslouženě.

Petr Průcha, trenér (hosté):
V prvním historicky vzájemném utkání na půdě Janských Lázní jsme obstáli. Přesvědčivé vítězství se však vůbec nerodilo lehce, hlavně z hlediska přesvědčení hráčů ve své schopnosti v tomto utkání. Zápas měl dva momenty, které tento zápas rozsekly. V první řade to bylo nastřelené břevno ve dvacáté minutě naší branky a poté první branka v závěru první půle. Vysvětlím. Kdybychom obdrželi branku a prohrávali 1:0, tak by jsme se v utkání matlali, patlali a těžce by jsme stav obraceli, poněvadž hra domácích v dobrém připomínala hru finále ME z roku 76. Tudíž hra neměla spád, tempo, agresivitu a bojím se, že by to tak bylo nadále, a my by jsme se tomu přizpůsobili. Vstřelená branka do sítě domácích toto více méně rozčísla, tudíž prostor získávaný pohybem jsme dokázali zužitkovat hlavně ve druhém poločase. Obdivuji starší hráče domácích, jako bratry Dvořáky, aj. že i v těchto letech dokáží kvalitně hrát tuto soutěži. Fakt klobouk dolů kluci. Naopak mě stále utvrzuje ten názor, že zájem mladých o fotbal je skutečně prachbídný. Myslím si, že to ale není problém jenom Janských Lázní.