34., 82., 85. Velíšek Ondřej, 68. a 87. Sršeň

Králík-Pavlas,Kajn,Barták,Zeman-Sršeň,Velíšek O.(87'Pauk),Duha,Velíšek L.(84'David J.)-Hořínek,Janeček(77'Jaroš) T. Krahulec – Gábrle, Horák, Tojnar, M. Jelen – Svatoň (68. D. Forejtek), Štětina (81. M. Lemfeld) , Junek, Michl, - L. Veverka, Macek

2 3

Petr Bartoš - vedoucí mužstva (domácí):
Až zbytečně dlouho byl výsledek 0:0 a potom pouze 1:0. Nakonec jsme přes hromadu šancí vyhráli pouze 5:0.Hatrickem se blýskl Ondra Velíšek. Celý mančaft zahrál výborně a obrovskou jistotou byl Michal Králík v bráně. V neposlední řadě chválím rozhodčí za bezchybný výkon.

M.Jirásek, trenér Dobrušky B (hosté):
K utkání jsme nastoupili s torzem mužstva a mimo jiné s brankářem Veverkou v útoku. Přesto jsme dokázali hrát vyrovnaný zápas až do 67. minuty, kdy domácí podruhé skórovali z doražené penalty. Škoda, že jsme nedokázali proměnit tři čtyři velké šance. Závěr jsme nezvládli po psychické i fyzické stránce a během pěti minut se zcela sesypali. Vítězství domácích je zasloužené.