33. Kořínek, 37. Hejtmánek 40. Havlík

Čeřovský - Krykorka, Zeman, Veg.T., Mészáros J. - Javůrek (82.Pánek) , Mészáros M., Hejtmánek, Kořínek (46. Veg J.) - Horáček (72. Pravda), Vacek Hampl - Jůza, Švorc, Mutzer, Smetana (21. Papič, 60. Kropáček) - Mička, Pešta (83. Tu Hai Linh), Hlavatý, Knížek - Balcar, Havlík

29. Horáček, 71. Zeman, 81. Pravda, 32. Mutzer, 60. Knížek, 87. Havlík, 90. Hampl,

J. Klaban - vedoucí mužstva (domácí):
Od začátku utkání jsme si vytvářeli šance, ale branky jsme vstřelili až v 33. a 37. minutě. Před koncem poločasu soupeř snížil na 2:1. Ve druhé půlce se střídali šance na obou stranách, místo branek však přicházeli jen žluté karty. Naše vítězství považujeme za zasloužené.

F. Skřivánek - trenér (hosté):
Nečekaně nervozní utkání mužstev ze středu tabulky. Z obou stran spousta nečisté hry, kterou rozhodčí tolerovala. Jičín byl šťastnějším mužstvem. Ve druhé půlce jsme si zasloužili vyrovnat.