Mahrla - Poznar (59.Klossovski) , Kozák, Wimmer (70.Jirka),Tobiáš - Groer,Bonisch,Ficner, Doubic Z.- Hejna, Knap Schejbal - Nosek,Brentnet,Leplt,Kněžourek - Bartoníček (77. Šimůnek),Machačka Nálevka (65.Hátle),Krátký -Němeček, Urban (80.Vondrouš)

0 0

Skuček Jiří - trenér (domácí):
Pozdní, ale přece jenom zasloužené vítězství

Kraus vedoucí mužstva (hosté):
Těžko se hodnotí zápas, ve kterém přijdete o body v posledních minutách. Do utkání vstoupili domácí pěkně zostra. Už v první minutě měli velikou šanci a další na sebe nenechali dlouho čekat. Jednou nám pomohla tyčka a nebezpečné střely domácích hráčů pochytal Schejbal. Postupně se začala hra vyrovnávat a ve 26. minutě ze standardní situace trefil Machačka tyč, od které se míč dostal k Brentnerovi, který se štěstím poslal míč do sítě. Další šance neproměnili Němeček a Leplt kteří mohli naše poločasové vedení navýšit. Druhý poločas se dal očekávat nápor domácích. Ten také přišel a postupně sílil. Domácí hráli na riziko a je škoda, že několik brejků do otevřené obrany jsme nedotáhli k pojištění výsledku. Domácím se hra na riziko přeci jen vyplatila a díky Hejnovi v 78.minutě bylo srovnáno na 1-1. Trutnovští vycítili šanci na tříbodový zisk, který jim nakonec v 90.minutě opět Hejna zajistil. Je to kruté ale musíme sportovně přiznat, že soupeř vyhrál zaslouženě.