Mervart, Žiga 2x Švarc, Dašek, Hubený

Hampl - Bitnar, Hovorka, Starý, Vodochodský - Mervart, Felkel M., Horváth, Janda - Škoda, Žiga střídali: Brych, Řeháček, Dostál, Frydrych, Smrček Houdek - Bohatý, Maňák, Černý, Švarc - Dašek, Šafránek, Staněk, Hubený - Hospodka, Blumenthal střídali: Strnad, Malý, Bohatý, Matouš

Petr Možný, sekretář (domácí):

Josef Strnad, vedoucí mužstva (hosté):
Proti FK TJ Slovan Broumov jsme odjížděli oslabeni o 4 hráče (3x taneční, 1x zranění). Zejména neúčast Ondry Němce se ukázala jako klíčová. Hned z úvodního rozehrání jsme potrestali nedůslednou domácí obranu gólem, ale domácí technický tým rozhodně nic nevzdal a brzy zaslouženě vyrovnal po nedůslednosti naší obrany v malém vápně. Stav se srovnáním skóre se opakoval ještě jednou a poločas skončil 2:2. V druhém poločase jsme vtřelili branky už jen my, ale domácí rozhodně až do konce utkání nesložili zbraně. Vítěství nad silným soupeřem si ceníme a už se těšíme na poslední utkání s Sokolem Třebeš, které rozhodne o tom, kdo přezimuje na prvním místě v tabulce. Děkujeme hráčům za poctivý fotbalový výkon a hlavně Dominiku Houdkovi za zaskočení na místě brankáře.