Němec - Blumenthal, Bohatý D., Černý, Motyčka - Strnad, Hanuš J., Staněk, Hubený - Bohatý P., Švarc - Houdek, Dašek a Matouš

0 Hubený,Švarc,Staněk.
0 0

Komentář (domácí):

Strnad Josef, vedoucí mužstva: (hosté):
12. minuta - Hubený střelou z pravé strany vzdálenosti 25 m vymetl levou šibenici 0:1. 19. minuta - Střela Švaryho (Švarc) z 25 m krásně zapadla pod břevno 0:2. 48. minuta - Kombinace na 5 dotyků, Švary (Švarc) posunul na Hubeného a ten přehodil vybíhajícího brankáře 0:3. 49. minuta - Švary (Švarc) vypíchl míč kombinujícím domácím a od středového kruhu postupoval sám na brankáře 0:4. 77. minuta - Kryštof (Staněk) krásnou střelou k tyči dává na 0:5. První poločas začali domácí snahou o kombinaci. Naše hra vycházela ze zajištěné obrany a domácí jsme do gólových šancí za celý poločas prakticky nepustili. Hra byla v poli vyrovnaná a po dvou nádherných dalekonosných střelách vyhráváme první poločas 2:0. Prvních deset minut druhého poločasu nám vyšlo na jedničku a po rychlých protiůtocích zvyšujeme až na 4:0 a je rozhodnuto. Domácí se snaží o korigování skóre, ale žádný gól jim dát nedovolujeme a naopak těsně před koncem proměňujeme jednu z mnoha dalších šancí druhého poločasu a zvyšujeme na 5:0.