Machát 2; Ulrich Tůma 2; Slavíček; Starý; Karmáček

Štefan - Vydra; Bejr; Mentus; Nydrle(55´Mandík)- Ulrich; Rosputniak; Číla; Krupka(46´Fajta) - Machát; Havlín (46´Knap) Tichý - Mrkvík; Slavíček(75´Šauer); Melichar(57´Chráska); Malinský; Juriga(Chvalina); Bartůněk; Starý(75´Ryšavý); Tůma; Karmáček; Křížek(28´Dewat)

Bejr; Rosputniak; Fajta Malinský; Juriga

Horák Václav trenér (domácí):
Z našeho pohledu zápas dvou rozdílných poločasů. V tom první jsme se z rychlých protiútoků dostali do vedení 3:1, ale nechali jsme soupeře do poločasu snížit na 3:2. Druhý poločas se mužstvu nepovedl. Soupeř za 15 minut otočil skóre zápasu ve svůj prospěch. Poté jsme se snažili alespoň srovnat skóre a otevřeli hru, z čehož se soupeři otvíral prostor . Toho využil a vstřelil v 85 minutě pátou branku. Bohužel opět jsme vyrobili několik hloupých chyb, ale ve druhém poločase byl soupeř o něco lepší a naše chyby potrestal. Myslím, že celkem solidní utkání od obou mužstev. Soupeři blahopřeji k vítězství.

Cerman, Hegr, trenéři (hosté):
Fotbalově tristní představení našich kluků! Místo aby navázali na výkony z předešlých utkání, zápas v Nové Pace odehráli více než ostudně. Po poločasové bouři v kabině jsme alespoň výsledek otočili, jinak počítáme jen samá negativa. Domácí mladící odehráli velmi dobré střetnutí!