Pečenka 2x Neumann Hlušička Štípek Prostředník Lindr Polzer

Sestava: Podsadlo, Kolovratník, Prostředník, Štosek, Černohous, Hrdlička J., Neumann, Štípek, Pečenka, Zapadlo, Hrdlička M. Střídali: Lindr, Hlušička Ende - Trojan,Picka,Filipi, Neradílek,Novotný P., liebisch, Schejbal,Polzer,Hejcman, Hovorka střídali Novotný F., Sedláček

Polzer, Novotný F.

Roman Neumann, trenér (domácí):
Prvních patnáct minut zápasu patřilo soupeři, který byl lepší, ale nevyužil toho a nepodařilo se mu vstřelit gól. Potom se hra vyrovnala a otěže zápasu jsme začali přebírat my. Do poločasu jsme vstřelili jeden gól a výsledek byl stále otevřený. To se změnilo v 55. minutě, kdy se nám podařilo zvýšit na 2:0. Soupeře z Hradce Králové to rozhodilo a nedokázal se již do konce zápasu vzchopit. Za to my jsme si v druhé půli druhého poločasu s chutí zastříleli a zaslouženě vysoko vyhráli.

Petr Čožík, vedoucí mužstva (hosté):
Z důvodu velké marodky jsme dorazili na Probluz v dost improvizované sestavě s cílem co nejlépe obstát s leadrem soutěže. První poločas se nám to dařilo, hra byla vyrovnaná s šancemí na obou stranách. Domácí se ujali vedení ve 34´po rohovém kopu. Po změně stran jsme byli nucení dvakrát střídat kvůli dalším zranění.Soupeř zpřesnil hru a naše obranná činnost zdaleka nebyla tak kompaktní jako v první půli. Dá se říci, že chyby v rozehrávce nás položili a za stavu 3:0 již nebylo o co hrát. Kluci z Probluze podali dobrý výkon, především v koncovce byli daleko efektivnější a po zásluze přesvědčivě vyhráli.