Lhota p.L.
5:3
( 1 : 2 )
16.Landa, 65.Bitarovec, 70.Tesař, 85,Landa, 88.Landa 39.Melichar D., 41,Čihák, 54.Melichar J.

Lhotka- Kosyak, Šrámek, Tesař, Kopecký, Bryknar, Cílek, Bitnar, Prchlík, Landa, Macoun, Samek, Bitarovec, Šmied

Komentář (domácí):
K pátečnímu zápasu jsme na domácím zápase ve Vysoké přivítali soupeře z Lhoty pod Libčany. Do utkání jsme nastupovali z pozice mírného favorita. První vzájemné utkání se nám totiž podařilo na půdě soupeře vyhrát 0:7. Páteční utkání ovšem probíhalo úplně jinak. Podařilo se nám vstřelit první branku. Bylo to v 16. min. Po chybě hostujících obránců se k míči dostal Marek Landa, který obehrál gólmana a poslal míč do prázdné branky. Soupeř hrál, ale velice kvalitně a své ovoce to přineslo ve 39. minutě. Po Melichárkově sólu se protihráč dostal až do pokutového území, kde byl faulován domácím Tesařem. Hlavní rozhodčí neváhal ani chvilinku a nařídil pokutový kop. Sám D. Melichárek si postavil balón a poslal míč za brankáře Lhotku. To ale nebylo zdaleka vše. O pouhé dvě minuty déle se trefil hostující Čížek a utkání bylo otočeno na 1:2. Během poločasové přestávky se hráč domácích Jaroslav Bitarovec občerstvil a šlo se opět na věc. Během začátku druhé půle si Třebeši zvládli vytvořit tlak, ale nic z toho nebylo, naopak sami inkasovali. Branku vstřelil Melichárek J. Jeho centr od rohového praporku vzal vítr na tolik, že ho odnesl až do branky domácích. A poté to začalo. Jaroslav Bitarovec ukázal, že mu přestávková svačinka dělá opravdu dobře. Naběhl si na nahrávku a vypálil z veliké dálky. Nikdo nečekal, že tato střela vymete vzdálenější šibenici, ale stalo se tak. A tím se odstartoval obrat. Faul v pokutovém území na třebešského Kosyaka neznamenal nic jiného než penaltu. Míč si postavil Daniel Tesař a bylo vyrovnáno. Poté se trefil dvakrát Marek Landa a utkání bylo otočeno na 5:3. V tomto zápase se ukázalo, že ve fotbale není nikdy nic rozhodnuté.