26. Krejsa 68. J. Hánl, 87. vlastní po centru Hánla

Dobřichovský - Krejsa, D. Bednář, Gábor, Machek - Vitebský (Plecháč), Tichovský, Vladeka, M. Hák - Honců (Matula), Mertlík (Hampl) Holý – Králiček, Lukášek, Junek, M. Škoda I – M. Škoda II (46. Hánl), Lelek, Klikar, Bogusz (46´ Mašek), Vaněk – Majer (88´ J. Škoda)

43. Bogusz, 89. Klikar

Jakub Daniel, trenér (domácí):
Začátek jsme opět trochu zaspali. Pak jsme pomalu přebírali iniciativu utkání na které se dalo dívat. Fotbal byl nahoru a dolů. Jen skoda, ze jsme neproměnili tutove šance Honcu a Bednáře. Ale musíme uznat, ze i Dobřichovsky si zachytal a podržel vedení poločasu 1:0, který opět otevřel krásnou střelou Krejsa a nedal šanci jinak dobře chytajci golmanu hostí. Bohužel, jak přes kopírák z Náchod začal druhý poločas. Začátek skvělý, trestnák Krejsi skvěle jen tak tak vytáhl golman hostí na tyč a tutova dorazka Honcu nebyla využita. Což bohužel nastartovalo hru hostí a my jsme se pomalu vytraceli z hřiště. Ke všemu přišli dva tresty, které otočili výsledek na 1:2. Kdy jsme si dali ke konci nešťastný vlastnak, bohužel, ten nám ale dnes utkání ,, neprohrál", ale laksnost a fyzicka téměř celého týmu. Dnes nás tým hlavně ke konci opravdu zklamal.

Bohumil Pöpperle, trenér (hosté):
Po velmi slabém výkonu v prvním poločase přišla domluva v kabině. Změna v sestavě přinesla zlepšený výkon v druhé půlce a nakonec se klukům podařilo otočit nepříznivý výsledek a dotáhnout utkání do vítězného konce. I když domácí prohráli, předváděli velmi pěkný fotbal, hlavně v prvním poločase.