Hottmar, Dočekal Melichárek, Zemek Koza,Fof.(38 Korenčík) Nývlt, Koutník,78Buta Církva,80 Krej čí Bednář,Matějček Králík-Jaroš, Zeman, Pavlas (75. Chvojan), Barták - Velíšek L., Sršeň, Kuzma, Velíšek O. (88. Janeček), Moravec (46. Duha), Hořínek

Krejčí2,Církva, Sršeň, Hořínek, Duha
1 90.min Krejčí Sršeň

Obst Ladislav sekretář (domácí):
V první půli se nebylo na co dívat Smiřičtí dobře bránili snad jen šance Bednáře stojí za zmínku.Ve druhém poločase nás soupeřzačal přehrávat a je díky bra nkáři Hottmarovy a obraně jsme neprohrávali 2:0.V 62.min utekl po pravé straně Bednář oklamal obránce a při hrál na hlavu Korenčíkovi který vstřelil vítěznou branku.Škoda incidentu v 90 min kdy došlo k vyločení našeho a hostujícího hráče.

Rostislav Kchop, trenér (hosté):
Po nezáživné první půli, kdy jsme se nemohli dostat do tempa a kdy nás domácí celkem v klidu ubránili, jsme se ve druhé půli začali tlačit před domácí branku. Po dvou gólových šancích, udeřilo u nás a domácí od 62. minuty vedli. I přesto, že jsme byli herně lepší, jsme se nedokázali přes výbornou a houževnatou obranu, v čele s domácím brankářem, prosadit. Zbytečností byla červená karta na konci zápasu. Domácím gratuluji k vítězství.