59.,75. Lanta,40, Ansorge Mar.,45.Bašta 38. Blažej

Nyklíček-Štelzig,Zíta,Ansorge Mir.(30.Puraš),Schreiber-Rojšl (82.Marx),Polomský,Ansorge Mar.,Franců-Danihel (49.Lanta),Bašta (76.Tichý) Krunčík-Čtvrtečka,Střihavka (78.Lukášek),Kupka,Šmída-Žid,Blažej,Rathovský,Kovaříček-Placák,Kárník (46.Sedlák)

25.Zíta 49.Šmída

David Polák vedoucí mužstva (domácí):
Utkaní začalo standardním oťukáváním soupeře. První šance hostí přišla v 15. minutě, kde po nádherné střele hostí náš gólman střelu dobrým zákrokem vyrazil, ale bohužel jsme si nepohlídali dorážku a hosté vstřelili první gól 0 : 1. Po odehrání necelých 2 minut jsme založili útok a po tečované střele Martin Anroge jsme srovnaly na 1 : 1. V hrané 45. minutě jsme po nádherné akci Zdendy Bašty svůj náskok zvýšily na 2 : 1 a poté byl odpískán poločas. Hosté v první půli měli dvě ložené šance, ale zachránilo nás pokaždé břevno! Druhý poločas již byl v režii našich skvěle hrajících hráčů, kdy přihrával Zdenda Bašta a na Kryštofa Lantu, který skokem na teč zvýšil na 3 : 1. Dále jsme zvyšovaly tlak na soupeře a dokázaly jsme skóre opět změnit po střele Kryštova Lanty na konečných 4:1. Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu za skvěle odehraný zápas, včetně nováčků, kteří perfektně zapadli do týmu a rozhodují zápasy.