6. J.Jiřička(pen.), 31. T.Jiřička, 86. Navrátil 2. Novák(pen.), 50., 53. Čáp, 90+3 Víšek

Porkert-Lejdar, Tauchman, Dědek, Smetana-J.Jiřička, Najman, Hampl, Navrátil, V.Kodytek-T.Jiřička střídali: M.Bartoš, Tauchman ml. Rodr-Beláň, Štemberka, Víšek, Kment-Václavík, Novák, Sucháň, Hloušek-Privara, Čáp střídali: Zeman, Stránský, Jebavý

60. Tauchman st., 86. T.Jiřička 18. Kment, 75. Zeman, 78. Víšek, 85. Novák

Tomáš Navrátil (domácí):
Dnes jsme si nezasloužili prohrát. Oproti minulým třem zápasům jsme dali do hry srdíčko a utkání odjezdili. Po vyhraném prvním poločase hosté výsledek zkraje toho druhého otočili, nám se podařilo v závěrečném tlaku vyrovnat, ale bod nám nebyl přán, neboť hosté ve třetí minutě nastavení vstřelili z trestného kopu vítěznou branku. Prohráli jsme, ale s hlavou nahoře. Dnes k nám byl fotbal krutý. Soupeři k vítězství gratulujeme a děkujeme jeho fan ouškům, kterých přijelo snad čtyřicet, k vytvoření skvělé atmosféry. Pokude budeme schopni podobné výkony opakovat i v dalších utkáních, věřím, že již bodově naprázdno nevyjdeme.