Schejbal- Nosek, Stranský, Machačka, Nálevka, Krátký, Němeček, Hátle, Bartoníček, Leplt/82.Lánský/, Urban/58.Filounek/ Kaňka- Spurný, Dvořák Mil., Hajder, Brhel, Štěpánek, Dvořák Mich./Minařík/,Doležal, Hrubeš, Machalík, Kvíčela

83.Němeček 38.Machalík, 73.Dvořák
0 63.Doležal

Kraus vedoucí mužstva (domácí):
Z našeho pohledu to byl zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním nám vyšel úvod v 17.min jsme vedli 2-0. Hráli jsme v tempu ale bohužel nepromněnili několik stoprocentních šancí. V druhé puli to už z naší strany bylo o ničem. CHyběl pohyb, přesnost přihrávek a bojovnost. Za tuto laxnost nás naštěstí soupeř nepotrestal a jenom snížil v 89.minutě na konečných 2-1.

Moravec (hosté):
O zápasu rozhola první čtvrthodina kdy jsme inkasovali dvě branky. Naprosto zbytečná penalta v pátý minutě v sedmnácté jsme dostali druhou branku, soupeř byl v první půli lepší.V druhé jsme se zlepšili vytvořili jsme si několik pološancí, ale o všem rozhodla 63. minuta kdy jsme zbytečně dostali červenou kartu. V závěru jsme sice vstřelili kontaktní gol, ale na vyrovnání už bylo málo času.