8. a73. Bnyácski, 12. Havlk 37. Novotný

Hampl - Jůza, 3vorc, Mutzer, Smetana, Hlavatý, Pešta, Bányácski (90. Kropáček), Kníížek(75. Kohout), Balcar, Havlíík (85. Mička) Soldán - Pozler, Štayr, Novotný, Khol, Šoufek, Marek, Průcha, Havlíček, Vávra, Kubišta

30. Smetana, 57. Hlavatý, 58. Bányácski 29. Štayr, 42. Kubišta

Frantiek Skřivnek, trenér (domácí):
Vstup do utkání se nám vydařil, soupeře jsme zatlačili, ve 12. minutě jsme vedli 2:0, neproměnili jsme navíc další šance. Do poločasu se soupeři podařilo vstřelit kontaktní gól. Po přestávce jsme ustáli tlak soupeře a zápas rozhodli třetím vstřeleným gólem. Posledních šest zápasů jsme dosáhli fantastického výsledku, získali jsme 18 bodů. Poslední krok je vždy těžký, ale dokázali jsme vyhrát. Zlom v našem podzimním herním projevu byl příchod brankáře. Je na místě poděkovat všem hráčům za zodpovědný přístup a bojovnost.

Jaroslav Valenta, sportovní manažer (hosté):
Do utkání jsme vstoupili opět zakřiknutě a v 11.minutě jsme prohrávali již 2:0 po našich chybách v defenzivě. Do konce prvního poločasu se nám podařilo snížit Matějem Novotným na nadějných 2:1. Druhý poločas jsme měli sice více ze hry, vypracovali jsme si několik brankových příležitostí, ale výborného brankáře domácích jsme již nepřekonali a v závěru utkání jsme inkasovali potřetí. Blahopřeji domácím k druhému místu a nám po nadějně rozjetém podzimu nyní zbývá nabrat síly na jarní část soutěže a připravit se k bojům o záchranu.