3:2
( 2 : 2 )
16,39. a 75. Jakub Vích 18.Zvolánek 35.Schejbal

Masiar - Karásek,Bouchal(40.Vích Tomáš),Kulhánek,Srb-Drbohlav,Materna,Mauer,Vích Jakub-Tomášek,Rejman (83.Wedlich) Beránek-Pára,Svatoň,Rosulek,Denk-Javůrek,Zvolánek,Tuček (70.Vaněk), Schejbal - Mašek,Zieger

25.Mauer 50.Materna 79.Vích Tomáš 30.Schejbal 47.Javůrek 55 a 77.Mašek 75. Beránek,Pára,Vaněk 79.Zieger 85.Zvolánek
77.Mašek

Zbyněk Materna - asistent trenéra (domácí):
Bojovné utkání jsme tentokráte zvládli i disciplínou se kterou máme v poslední době takové problémy.V začátku utkání jsme byli hodně aktivní a po vstřelení vedoucí branky ještě nastřelili dvakrát tyč.A jak už to bývá , nedáš dostaneš.Soupeř z lokády převzal iniciativu. Do konce poločasu se nám sice podařilo vyrovnat,ale herně jsme pohledný fotbal nepředváděli.V druhém dějství byli vidět příležitosti na obou stranách,nám se podařila akce po které byl stažen v jasné brankové příležitosti Tomášek a s nařízenou penaltou si Jakub Vích poradil.Méně disciplinovaní hosté po vyloučení na velký obrat již nedosáhli.

Ivo Beránek, sekretář (hosté):
Zaspali jsme začátek utkání, ale podařilo se nám výsledek otočit, ale po sporné penaltě domácí před přestávkou vyrovnali.Ve druhém poločase jsme měli více ze hry, ale v koncovce jsme propadli. O výhře domácí rozhodli z druhé penalty. Souhlasím s panem Maternou, že jsme byli méně disciplinovaní, ale musím zmínit i fakt, že výkon který předvedla trojce rozhodčích do krajské soutěže nepatří.