Filip Král 2, Šimon Brožek, Martin Šnajdr, Dominik Lhotský Jan Žaba, Martin Flégl, Lukáš Mikunda

Filip - Tláskal, J. Franc, Linhart, Rada - Bohuňovský, Šnajdr, Brožek, Novák - Král, Lhotský. Na střídání: Kubíček, Nardelli. Čuda - Tkáčík, Gernat, Daněk, Hynek, Ličmanová, Žaba Jan, Svatoň, Mikunda, Flégl, Halberštát - Chudý, Hovorka, Černý, Mach

59. Gernat

Zdeněk Filip, trenér starších žáků TJ Dobruška (domácí):
Do dnešního zápasu jsme nastupovali s odhodláním konečně naplno bodovat. Bohužel již od 3.minuty byl stav 0:1. Za 13 minut se nám sice podařilo stav vyrovnat, ale i když byla hra celkem vyrovnaná, soupeř nám do poločasu přidal ještě dvě branky. Ve druhém poločasu kluci přidali hlavně v tahu na branku, více si nahrávali a vůbec podstatně zlepšili hru a nepříznivý stav dokázali čtyřmi brankami otočit a zaslouženě zvítězit.

Pokrupa, předseda oddílu (hosté):
Stejně jako minulý zápas se nám povedlo odehrát kvalitní první poločas, kdy jsme ke kombinaci přidali i pěkné branky. V druhé půlce už nám došly baterky. Máme za sebou hodně náročný týden a bylo znát co všechno už mají kluci v nohách. Přesto jdeme v druhé půli 3x sami na branku soupeře, ale v této disciplíně se nám vůbec nedařilo.