TJ Sokol B. Třemešná
SK Bystřian Kunčice
4:2
( 1 : 0 )
45. z penalty a 86. Josef Kubelka, 54. Otradovský, 55. Jaroslav Kubelka 51. Hůlka, 82. Bína

Vočka - Kiss, J. Hažer, Jos. Kubelka, Čuboň - Jan Jákl (88. M. Jákl), M. Pátý, T. Kubelka, Jar. Kubelka - T. Otradovský (81. Forman), D. Kubelka (90. Dobřichovský). Vítek - P. Hrabík (88. Charvát),Pechar,Žahourek-Brzek,Rohlíček,Laštovička,Hůlka,Šulc-Kalenský/55.Bína/,Doležal

17. Jan Jákl 44. P. Hrabík, 44. O. Vítek.
0 0

Komentář (domácí):
Konečně jsme protrhli smůlu a dokázali doslova urvat tři body. První poločas byl zcela vyrovnaný, hra stála za nic, ale hosté nám darovali vedení, když Hrabík hloupě fauloval a z penalty jsme vedli 1:0. Po pauze jsme inkasovali z rohového kopu, ale za další čtyři minuty už jsme vedli 3:1. Nakonec jsme zápas proti kvalitnímu soupeři dovedli do vítězného konce, ale zase to byly nervy.

Z.Šulc- vedoucí mužstva (hosté):
Přestože náš výkon nebyl zdaleka optimální,měli jsme toto utkání zvládnout,pokud ovšem neproměníme min.pět vyložených šancí jenom v druhém poločase a dva góly domácím darujeme je to těžké.